Gdzie jechać?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!


Masza i Niedźwiedź – Historia pełna tajemnic!

Dodano 08.05.2019 10:41

Masza i Niedźwiedź to rosyjski serial animowany opowiadający o losach dziewczynki i jej cyrkowego przyjaciela – Niedźwiedzia. Czy są wśród nas rodzice, którzy jeszcze nie kojarzą tychże bohaterów? Jesteśmy pewni, że nie!


Na święta Masza razem ze swoim pupilem przyjeżdżają do Polski, a konkretnie do kilku miast. Mają na celu przedstawienie swoim fanom… „Historii pełnej tajemnic”! Kiedy Masza i przyjaciele będą zajmować się przygotowywaniem do świąt, z ich stołu będą znikać smakołyki. Bohaterowie bajki przyjmą zatem rolę detektywów i spróbują rozwikłać zagadkę. Organizatorzy gwarantują, że życzliwość i dobre serce upiększą nawet najczarniejszy charakter…


Widowisko odbędzie się w takich miastach, jak Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Zabrze i wiele, wiele innych. Pełna lista miast biorących udział w trasie dostępna jest na stronie organizatora. A co konkretnie czeka na Was na imprezie? Cała masa atrakcji, takich jak: ukochani bohaterowie bajki w przepięknej scenografii, występy taneczne, sztuczki cyrkowe i wspaniała muzyka.


Spodziewaliście się większej ilości atrakcji? Żaden problem! Na dzieciaki czeka także pokaz baniek mydlanych, sztuczki na trampolinie z udziałem zawodowych akrobatów i żonglerów, show iluzjonistów, zawrotny pęd pociągiem i – oczywiście – interaktywne zabawy z udziałem publiczności.


Wydawać by się mogło, że do Świąt Bożego Narodzenia jeszcze dużo czasu… Nic bardziej mylnego! Bilety sprzedają się jak świeże bułeczki, więc jeśli Wasi milusińscy są fanami przygód Maszy, nie zwlekajcie! Wejściówki można dostać już od 60 zł. Cena jest jednak zależna od konkretnego miasta i od wybranego miejsca.


W tym miejscu warto zaznaczyć, że dzieci do 3-ego roku życia mają możliwość zobaczenia „Historii pełnej tajemnic” bezpłatnie, siedząc bezpiecznie na kolanach rodzica. Jeśli więc Wasze dzieciaki bez problemu wytrzymają prawie dwie godziny przedstawienia, nie wahajcie się ani chwili dłużej. Gwarantujemy, że wrażenia będą naprawdę niezapomniane!


Jeśli zatem jeszcze nie czujecie się przekonani, rozwiązanie jest jedno – musicie zobaczyć widowisko na własne oczy. Jesteśmy pewni, że „Historia pełna tajemnic” to niesamowita rozrywka nie tylko dla dzieci, ale także dla rodziców.  

Galeria zdjęć


Skomentuj artykuł


Komentarze

Anna k08.05.2019 | 16:53

Zainteresowana proszę o szczegóły


< Poprzedni artykułZ pamiętnika podróżnika... Żarki!Z pamiętnika podróżnika... Żarki!
Dodano 30.04.2019 12:54

Jest takie miejsce na Jurze - dopiero przez nas odkryte - które skradło nam serca!

Następny artykuł >Spacerem przez... Jasło!Spacerem przez... Jasło!
Dodano 10.05.2019 15:00

Jasło, choć niewielkie, skrywa w sobie całe mnóstwo rozmaitych atrakcji, które zaciekawią zarówno małych turystów, jak i tych starszych...

Pozwól nam tworzyć dla Ciebie

Sami będąc rodzicami, staramy się przygotowywać dla Ciebie atrakcyjne artykułu pozwalające zorganizować czas z Twoimi pociechami oraz wynajdujemy obiekty turystyczne spełniające wymogi naszych pociech.


Nasz serwis w dużej mierze utrzymuje się z reklam, dlatego:


Jeżeli nie chcesz płacić za przeglądanie treści wyłącz AdBlocka i ciesz się zawartością naszego serwisu Wyłączony
Przeglądaj dalej nasz serwis bez reklam zapisując się na newsletter dzięki któremu otrzymasz jedną reklamę dziennie Rejestruję
Uzyskaj pełny dostęp do treści na okres jednego miesiąca za jedyne 9,99 zł Wybieram