Gdzie jechać?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!


Katowicka Fabryka Elfów

Dodano 31.10.2019 14:56

Ho, ho, ho! Już 27-ego listopada katowicka Fabryka Porcelany zmieni się w jedyną w swoim rodzaju Fabrykę Elfów! To właśnie tam, na specjalne życzenie Świętego Mikołaja, Elfy oprowadzą swoich gości po Wielkim Warsztacie, w którym przygotowanych zostanie aż dziesięć punktów z rozmaitymi atrakcjami. Będą to między innymi aktywności ruchowe, zręcznościowe, zagadki logiczne oraz zadania edukacyjne.


Ale po kolei! Na początku wydarzenia dzieci będą miały możliwość wzięcia udziału we wspaniałym przedstawieniu, w którym to dowiedzą się, że Święty Mikołaj przypadkowo wypił Eliksir Antyświąteczny. Skutkiem tej pomyłki, jak łatwo się domyślić, mogą być… Odwołane święta! I to na całym świecie, więc to, zdecydowanie, nie przelewki. Uratowanie Bożego Narodzenia spoczywać będzie zatem w rękach małych bohaterów, którzy podczas trwania wydarzenia będą musieli odczarować Mikołaja.


Zabawa potrwa aż dwie godziny, a w tym czasie dzieciaki będą szukać składników, z których następnie stworzą Eliksir Świąteczny. To właśnie ten magiczny płyn sprawi, że Święty Mikołaj zostanie odczarowany, a Święta uratowane.


Jak łatwo się domyślić, tworzenie magicznej mikstury nie będzie jedyną atrakcją Fabryki Elfów. Na dzieciaki czekać będą także rozmaite gry i zabawy, wśród których znajdziemy między innymi pisanie listu oraz wizyta u prawdziwego Świętego Mikołaja! Żeby tego było mało, każde dziecko, biorące udział w imprezie, otrzyma na koniec Dyplom Pomocnika Elfa oraz gadżet z motywem Fabryki.


W tym miejscu należy dodać, że Elfy pomyślały także o znacznie starszych milusińskich, czyli o rodzicach. W ich Fabryce znajduje się bowiem Kawiarnia, w której opiekunowie mogą spędzić czas w oczekiwaniu na dzieciaki. Jeśli jednak nie macie ochoty na pyszną kawę, oczywiście możecie towarzyszyć swoim podopiecznym podczas podróży po Fabryce. Jeden bilet jest bowiem wstępem dla dziecka i dla opiekuna.


Tuż obok Kawiarni znajduje się także Warsztat Elfów, w którym to dzieciaki będą mogły wziąć udział w zajęciach z malowania bombek i kubków. Nie ulega wątpliwości, że tego typu pamiątki będą wspaniałym bożonarodzeniowym akcentem w świątecznie przystrojonym domu!


Wszystkie dzieci serdecznie zapraszamy już od 27-ego listopada do katowickiej Fabryki Porcelany. Bilety oscylują w okolicach 35 złotych i można je nabyć na oficjalnej stronie organizatora. Uwaga – wejściówki rozchodzą się jak świeże bułeczki!


Pamiętajcie, że los Świąt leży w rękach Waszych dzieci! Do zobaczenia!

Galeria zdjęć


Skomentuj artykuł< Poprzedni artykułLegenda o Halloweenowej DyniLegenda o Halloweenowej Dyni
Dodano 31.10.2019 14:49

Dawno, dawno temu na terenach obecnej Irlandii, mieszkał sobie farmer Jack. Mężczyzna był nie tylko wyjątkowo przebiegły, ale również bardzo chciwy. N

Następny artykuł >Teatr Baniek MydlanychTeatr Baniek Mydlanych
Dodano 06.11.2019 14:48

Serdecznie zapraszamy wszystkich milusińskich w towarzystwie rodziców na wspaniały spektakl „Tajemnica Bańki Szczęścia”, który odbędzie się już jutro

Pozwól nam tworzyć dla Ciebie

Sami będąc rodzicami, staramy się przygotowywać dla Ciebie atrakcyjne artykułu pozwalające zorganizować czas z Twoimi pociechami oraz wynajdujemy obiekty turystyczne spełniające wymogi naszych pociech.


Nasz serwis w dużej mierze utrzymuje się z reklam, dlatego:


Jeżeli nie chcesz płacić za przeglądanie treści wyłącz AdBlocka i ciesz się zawartością naszego serwisu Wyłączony
Przeglądaj dalej nasz serwis bez reklam zapisując się na newsletter dzięki któremu otrzymasz jedną reklamę dziennie Rejestruję
Uzyskaj pełny dostęp do treści na okres jednego miesiąca za jedyne 9,99 zł Wybieram