Gdzie jechać?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

Tu mi wolno - bawialnia kreatywna

Kontakt

tel: 797 904 281
https://www.facebook.com/tumiwolno/

Adres

ul. Czwartaków 16, 09-410 Płock

Opis sali

Do wspaniałej zabawy nie potrzeba wcale ogromu przestrzeni, jakby mogło się niektórym wydawać. Tak naprawdę wystarczy niewielki kąt, który przemienić się może w krainę marzeń. W Płocku znajduje się niezwykle przytulna Bawialnia “Tu mi wolno”, którą z pewnością pokocha każdy maluch. To miejsce idealne do rozwoju dzieci od 0 do 6 lat.


Znajduje się tu szereg zabawek, nie tylko takich, które widnieją w sklepach, ale również zrobionych z ekologicznych materiałów. Nie zabraknie wyszukanych przedmiotów, basenu z kolorowymi piłkami, namiotu Tipi, klocków lego, stolików z krzesełkami i oczywiście akcesoriów plastycznych. To bardzo kreatywne miejsce dla całej rodziny. Również rodzice mogą stworzyć coś niezwykłego ze swoimi pociechami. Wystarczy znaleźć w sobie trochę weny, każdy ją ma :)


Sprawdźcie tą pozornie niewielką salę jak w jakie fantastyczne rzeczy jest  wyposażona i przekonajcie się o jej atrakcjach i usługach osobiście. Przemiła atmosfera od progu wprowadzi was w dobry nastrój. Kto raz poznał tą niezwykłą bawialnie z pewnością jeszcze tu wróci!


  • WC
  • Parking
  • Dostęp do WiFi
  • Biurko do pracy
  • Zakaz palenia

Skomentuj artykuł< Poprzedni artykułJumping Park TrampolinJumping Park Trampolin
Dodano 15.11.2018 08:31

Odsłaniamy kolejne wyskokowe centrum rozrywki z mnóstwem atrakcji, które zapewnią świetną zabawę na najwyższym poziomie dla całej rodzinki. To idealne

Następny artykuł >Hołda BajtliHołda Bajtli
Dodano 08.02.2021 11:00

Jeżeli chcecie, aby z Waszych dzieci w końcu zeszło trochę energii, to miejsce, z całą pewnością, jest dla Was!

Pozwól nam tworzyć dla Ciebie

Sami będąc rodzicami, staramy się przygotowywać dla Ciebie atrakcyjne artykułu pozwalające zorganizować czas z Twoimi pociechami oraz wynajdujemy obiekty turystyczne spełniające wymogi naszych pociech.


Nasz serwis w dużej mierze utrzymuje się z reklam, dlatego:


Jeżeli nie chcesz płacić za przeglądanie treści wyłącz AdBlocka i ciesz się zawartością naszego serwisu Wyłączony
Przeglądaj dalej nasz serwis bez reklam zapisując się na newsletter dzięki któremu otrzymasz jedną reklamę dziennie Rejestruję
Uzyskaj pełny dostęp do treści na okres jednego miesiąca za jedyne 9,99 zł Wybieram