Gdzie jechać?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

PeReLunia Dąbrowa Górnicza

Kontakt

tel: 731 602 602
e-mail: kontaktdg@perelunia.pl
http://perelunia.pl/

Adres

ul. Józefa Wybickiego 1a, 41-300 Dąbrowa Górnicza

Opis sali

Ta bawialnia to rodzinne przedsięwzięcie, zrodzone z pasji i zamiłowania do twórczego spędzania wolnego czasu z dziećmi. Wnętrze jest bliskie sercom dzieci, ponieważ to one wybierały kolory i elementy wyposażenia, które spełniają najwyższe standardy i wymogi bezpieczeństwa, posiadają wszelkie niezbędne atesty, są higieniczne oraz łatwe do utrzymania w czystości.


Atrakcje dostępne w Bawialni PeReLunia to: nowoczesna, zakręcona zjeżdżalnia pontonowa Donat, karuzela, ścianka wspinaczkowa, interaktywna tablica Knocker wyposażona w bogaty zestaw gier interaktywnych, wieża Spider ze zjeżdżalnią tubową, trampolina, przejścia tubowe, armatki pneumatyczne, zjeżdżalnia rolkowa, zjeżdżalnia spiralowa, basen z piłeczkami, most wiszący, worki bokserskie, piramidki i korale wiszące, oraz wiele innych ciekawych atrakcji, zapewnionych przez wykwalifikowane i kreatywne animatorki. 


Doskonałym pomysłem może okazać się organizacja urodzin i imienin dzieci właśnie na tej sali zabaw. Przy organizacji tego typu przyjęć, przyświeca idea nauki poprzez zabawę i pozytywne emocje. Zabawa w Bawialni PeReLunia to spełnienie marzeń każdego dziecka. Dzięki dedykowanym zabawom z animatorami, dzieci poznają oryginalne gry, zabawki i bajki swoich rodziców i dziadków z czasów PRL.


Dostępna jest tu również kawiarnia urządzona w przytulnym klimacie. Zapewnia wszystkim chętnym spokojny odpoczynek na wygodnych fotelach, przy filiżance aromatycznej herbaty czy włoskiej kawy, z dostępem do Wi-Fi. Można stąd obserwować swoje pociechy podczas figlów na sali zabaw.


Pomysł na spędzenie czasu ze swoimi dziećmi jest w zasięgu ręki, szczególnie gdy za oknem pochmurno.


  • Kawiarnia
  • Restauracja/Bar
  • WC
  • Parking
  • Dostęp do WiFi
  • Biurko do pracy
  • Zakaz palenia

Skomentuj artykuł< Poprzedni artykułPeReLunia ZawierciePeReLunia Zawiercie
Dodano 18.06.2018 09:15

To wyjątkowe miejsce rozrywki rodzinnej, które powstało, aby zapewnić dzieciom i ich rodzicom radosne chwile zabawy, kreatywności i odpoczynku...

Następny artykuł >Klockownia, WarszawaKlockownia, Warszawa
Dodano 04.07.2018 13:05

To wyjątkowy plac zabaw i zarazem centrum edukacji, w którym Wasze dzieci mają szansę rozwijania kompetencji społecznych, twórczego myślenia przestrze

Pozwól nam tworzyć dla Ciebie

Sami będąc rodzicami, staramy się przygotowywać dla Ciebie atrakcyjne artykułu pozwalające zorganizować czas z Twoimi pociechami oraz wynajdujemy obiekty turystyczne spełniające wymogi naszych pociech.


Nasz serwis w dużej mierze utrzymuje się z reklam, dlatego:


Jeżeli nie chcesz płacić za przeglądanie treści wyłącz AdBlocka i ciesz się zawartością naszego serwisu Wyłączony
Przeglądaj dalej nasz serwis bez reklam zapisując się na newsletter dzięki któremu otrzymasz jedną reklamę dziennie Rejestruję
Uzyskaj pełny dostęp do treści na okres jednego miesiąca za jedyne 9,99 zł Wybieram