Gdzie jechać?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

Hołda Bajtli

Kontakt

tel: 532 443 283
e-mail: holdabajtli@gmail.com
https://tiny.pl/tgls6

Adres

ul. Kazimierza Wielkiego 3, 41-940 Piekary Śląskie

Opis sali

W Piekarach Śląskich powstało nowe miejsce, do którego każdy rodzic powinien zabrać swoje dziecko. Hołda Bajtli, bo o niej mowa, została otwarta w lutym bieżącego roku. To prawdziwa świeżynka wśród atrakcji dla milusińskich.


Jeżeli zatem chcecie, aby z Waszych dzieci w końcu zeszło trochę energii, to miejsce, z całą pewnością, jest dla Was! Kiedy Wasze szkraby będą pływać w piłkowych basenach, Wy macie okazję napić się przepysznej kawy – czyż nie tak wygląda raj rodzica?


Hołda przyjmuje pojedyncze dzieci, ale także większe grupy szkrabów. Na terenie Hołdy Bajtli istnieje także możliwość wyprawienia urodzin, co zapewne jest spełnieniem marzeń każdego dziecka! Uwaga – wszystko da się uzgodnić z właścicielami ośrodka!


Cóż możemy więcej powiedzieć? Jesteśmy pewni, że zespół utalentowanych animatorów dołoży wszelkich starań, aby dzieciaki wyszły z Hołdy tak zmęczone, jak szczęśliwe. Atrakcja ma w ofercie masę zabaw dla dzieci od 1 do 13 roku życia. 


Place zabaw wypełnione kolorowymi piłkami z niecierpliwością czekają na radosne dzieci! Podobnie zresztą jak zjeżdżalnie, trampoliny i cała masa innych atrakcji. Prawda, że brzmi znakomicie?


Przekonajcie się sami, zapraszamy! 


  • Kawiarnia
  • WC
  • Parking
  • Dostęp do WiFi
  • Zakaz palenia

Skomentuj artykuł< Poprzedni artykułTu mi wolno - bawialnia kreatywnaTu mi wolno - bawialnia kreatywna
Dodano 07.12.2018 10:48

Przemiła atmosfera od progu wprowadzi was w dobry nastrój. Kto raz poznał tą niezwykłą bawialnie z pewnością jeszcze tu wróci!

Następny artykuł >Bawialnia PomponBawialnia Pompon
Dodano 26.07.2021 12:00

Bawialnia Pompon nie jest zwykłą bawialnią – to miejsce stworzone z myślą o rozwoju dziecka...

Pozwól nam tworzyć dla Ciebie

Sami będąc rodzicami, staramy się przygotowywać dla Ciebie atrakcyjne artykułu pozwalające zorganizować czas z Twoimi pociechami oraz wynajdujemy obiekty turystyczne spełniające wymogi naszych pociech.


Nasz serwis w dużej mierze utrzymuje się z reklam, dlatego:


Jeżeli nie chcesz płacić za przeglądanie treści wyłącz AdBlocka i ciesz się zawartością naszego serwisu Wyłączony
Przeglądaj dalej nasz serwis bez reklam zapisując się na newsletter dzięki któremu otrzymasz jedną reklamę dziennie Rejestruję
Uzyskaj pełny dostęp do treści na okres jednego miesiąca za jedyne 9,99 zł Wybieram