Gdzie jechać?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

Jumping Park Trampolin

Kontakt

tel: 577 526 299
e-mail: park_trampolin@jumping.com.pl
https://goo.gl/5em8Ze

Adres

ul.Słupska 16G, 84-300 Lębork

Opis sali

Odsłaniamy kolejne wyskokowe centrum rozrywki z mnóstwem atrakcji, które zapewnią świetną zabawę na najwyższym poziomie dla całej rodzinki. To idealne miejsce by aktywnie i wesoło spędzać swój wolny czas! ;)


Oczywiście motywem przewodnim są trampoliny, ale nie zabraknie tu także innych atrakcji m.in: baseny z piłkami, boisko do gry w siatkę i w koszykówkę. Wystarczy zorganizować sobie ekipę, podzielić się na drużyny i wziąć udział w meczu rozgrywającym się w takim nietypowym miejscu, które dostarczy wrażeń nie z tej ziemi!


Organizowane są tu różne uroczystości Halloween, urodziny dla dzieci, jak również imprezy firmowe. Dla chcącego nic trudnego! Warto przeżyć jakieś niecodzienne wydarzenie w gronie znajomych i  bliskich właśnie w Jumping Park! 


Jeżeli myślicie, że zajęcia fitness mogą być nudne i krępujące, to nic bardziej mylnego! Przekonajcie się sami, że zbędne kilogramy będą znikać z uśmiechami na twarzach, podczas zaskakujących ploteczek członków grupy i pod okiem profesjonalnych trenerów.  Będziecie mieć ciągle mało tych zajęć i nie będziecie mogli doczekać się kolejnych!


Musicie przekonać się sami o wszystkich atrakcjach tego miejsca. Ludzie, którzy tworzą ten Park to miłe i życzliwe osoby, które z pewnością wywrą na Was ogromne wrażenie.


  • Kawiarnia
  • Restauracja/Bar
  • WC
  • Parking
  • Dostęp do WiFi
  • Biurko do pracy
  • Zakaz palenia

Skomentuj artykuł< Poprzedni artykułJUMP Heaven WłocławekJUMP Heaven Włocławek
Dodano 14.11.2018 15:13

Sport to zdrowie, wiadomo nie od dziś, ale jeśli idzie on w parze ze śmiechem to już jest idealnie! W JUMP Heaven nie ma miejsca na nudę oraz wymówki!

Następny artykuł >Tu mi wolno - bawialnia kreatywnaTu mi wolno - bawialnia kreatywna
Dodano 07.12.2018 10:48

Przemiła atmosfera od progu wprowadzi was w dobry nastrój. Kto raz poznał tą niezwykłą bawialnie z pewnością jeszcze tu wróci!

Pozwól nam tworzyć dla Ciebie

Sami będąc rodzicami, staramy się przygotowywać dla Ciebie atrakcyjne artykułu pozwalające zorganizować czas z Twoimi pociechami oraz wynajdujemy obiekty turystyczne spełniające wymogi naszych pociech.


Nasz serwis w dużej mierze utrzymuje się z reklam, dlatego:


Jeżeli nie chcesz płacić za przeglądanie treści wyłącz AdBlocka i ciesz się zawartością naszego serwisu Wyłączony
Przeglądaj dalej nasz serwis bez reklam zapisując się na newsletter dzięki któremu otrzymasz jedną reklamę dziennie Rejestruję
Uzyskaj pełny dostęp do treści na okres jednego miesiąca za jedyne 9,99 zł Wybieram