Gdzie jechać?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

AIRO Space Kids

Kontakt

tel: 22 379 55 74
e-mail: info@airo.fun
https://airo.fun/

Adres

ul. Łopuszańska 22, 02-220 Warszawa

Opis sali

Zaczniemy od krótkiego wyjaśnienia czym jest Airo: to nie tylko sala zabaw, ale planeta małych kosmicznych odkrywców. Można więc się domyślać, że czekają tu atrakcje nie z tej Ziemi, takie jak: trzy piętra zakamarków, kraterów i gór – wymarzone miejsce na wspinaczkę, gonitwę i kosmiczne przygody, labirynty,  których przejście daje prawdziwą satysfakcję, tory przeszkód godne prawdziwego gwiezdnego odkrywcy, trampoliny, na których można bezpiecznie ćwiczyć skoki i fikołki oraz zjeżdżalnie tak długie, że nie sposób ich opisać ziemskimi przymiotnikami. Dostępny jest  tor gokartowy pełen kraterów, nierówności i przeszkód. Szybkość nie jest tu najważniejsza, liczą się umiejętności za kierownicą.  Wspaniałą niespodzianką jest interaktywna piaskownica, która przynosi wiele radości.


Najmłodsi znajdą tutaj swoją przestrzeń kosmiczną z bogatym wyposażeniem przeznaczonym dla nich. Strefa ta jest sprytnie ulokowana blisko kawiarni, tak aby rodzice mogli cały czas widzieć swoje maluchy.


Na Kosmicznym Placu Zabaw rodzice mogą towarzyszyć małym odkrywcom, skakać na trampolinie lub skorzystać z oferty Airo Cafe. W tak fantastycznym miejscu można urządzić dziecku urodziny lub uczcić inne jego święto. Animatorzy zapewnią kosmiczną zabawę dla wszystkich gości.


Trudno o lepsze miejsce do nauki niż Airo Space Kids. W sali edukacyjnej ziemskie dzieci realizują program kosmicznego nauczania. Do nauki i zabawy mali goście planety Airo wykorzystują monitory dotykowe i panele zabawowe.


Komu po drodze w kosmos ten niech leci do Airo! Nieziemskie wrażenia gwarantowane!  • Kawiarnia
  • Restauracja/Bar
  • WC
  • Parking
  • Dostęp do WiFi
  • Biurko do pracy
  • Zakaz palenia

Skomentuj artykuł< Poprzedni artykułFiku Miku RadomskoFiku Miku Radomsko
Dodano 16.07.2018 13:04

Fiku Miku to kolejna sala zabaw, gdzie Wasze pociechy mogą przeżyć niesamowitą przygodę...!

Następny artykuł >Hulakula Rozrywkowe Centrum MiastaHulakula Rozrywkowe Centrum Miasta
Dodano 23.07.2018 12:26

To miejsce gdzie kreatywność Twojego dziecka rozwijana jest na każdym kroku poprzez świetną zabawę... ;)

Pozwól nam tworzyć dla Ciebie

Sami będąc rodzicami, staramy się przygotowywać dla Ciebie atrakcyjne artykułu pozwalające zorganizować czas z Twoimi pociechami oraz wynajdujemy obiekty turystyczne spełniające wymogi naszych pociech.


Nasz serwis w dużej mierze utrzymuje się z reklam, dlatego:


Jeżeli nie chcesz płacić za przeglądanie treści wyłącz AdBlocka i ciesz się zawartością naszego serwisu Wyłączony
Przeglądaj dalej nasz serwis bez reklam zapisując się na newsletter dzięki któremu otrzymasz jedną reklamę dziennie Rejestruję
Uzyskaj pełny dostęp do treści na okres jednego miesiąca za jedyne 9,99 zł Wybieram