Gdzie jechać?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

Żabkolandia

Kontakt

e-mail: salazabaw@zabkolandia.pl
https://www.facebook.com/%C5%BBabkolandia-Sala-Zab

Adres

ul. Wojska Polskiego 24, 43-520 Mnich

Opis sali

Żabkolandia to połączenie sali zabaw i kawiarni. Profesjonalna obsługa zadba o małych i dużych gości, aby każdy wyszedł stąd zadowolony i jeszcze tu wrócił. Oprócz konstrukcji, zjeżdżalni, różnorodnych zabawek i kolorowych piłeczek wiele radości sprawia interaktywna podłoga. Najmłodsi mogą spróbować swoich sił w takiej nietypowej formie gry.


Pyszne i sycące desery umilą czas i pozwolą na dłuższą zabawę w Żabkolandii, a wyciskane soki owocowe i warzywne dodadzą energii i potrzebnych witamin. Rodzice mogą napić się aromatycznej kawki podczas zabaw swoich pociech. Kto nie lubi wyśmienitych lodów i gofrów, szczególnie w okresie letnim? Z pewnością osłodzą każdą chwilę, nawet w pochmurny dzień i wywołają uśmiech na twarzach małych łakomczuchów. Wszystko przygotowywane jest z naturalnych składników. 


Organizowane są tu urodzinki, które można dopasować do zainteresowań solenizanta. Animator poprowadzi zajęcia tak, aby na długo utkwiły w pamięci jubilata i jego gości. Z okazji Dnia Dziecka, Karnawału i innych uroczystości odbywają się tu bale, na które zaproszony jest każdy mały gość. Jest to doskonała okazja do poznania nowych znajomości, kształtowania więzi i komunikacji interpersonalnych już od najmłodszych lat.


Dodatkowo prowadzone są tu zajęcia z języka obcego metodą naturalną, poprzez gry, tańce i inne formy zabaw. Dzieci z pewnością pokochają taką naukę i łatwiej im będzie zdobywać cenną wiedzę.


Co ważne, prowadzone jest tu specjalne oczyszczanie powietrza ze smogu (w okresie zimowym) oraz pyłków (dla alergików w okresie letnim). Każdy gość może czuć się tu komfortowo i bezpiecznie oraz oddychać nawilżonym powietrzem.


Ładny i przytulny wystrój lokalu, zapewnia relaks i odprężenie, zarówno pociechom, jak i rodzicom. Łazienki wyposażone w przewijaki, podnóżki, nakładki i nocniki z pewnością będą wygodne dla najmłodszych gości. Sprawdźcie sami!


  • Kawiarnia
  • Restauracja/Bar
  • WC
  • Parking
  • Dostęp do WiFi
  • Biurko do pracy
  • Zakaz palenia

Skomentuj artykuł< Poprzedni artykułKlockownia, Piotrków TrybunalskiKlockownia, Piotrków Trybunalski
Dodano 04.07.2018 13:22

Jeżeli szukacie miejsca, gdzie rodzeństwo pomimo dużej różnicy wiekowej miło spędzi czas razem, to proponujemy - Klockownię! Mali i duzi będą mieli tu

Następny artykuł >Sala zabaw Tęcza, EłkSala zabaw Tęcza, Ełk
Dodano 10.07.2018 15:22

To wspaniała sala zabaw, w której najmłodsi od razu nabiorą dobrych humorów a kolorowy świat piłek i konstrukcji stanie się prawdziwą przygodą. Zjeżdż

Pozwól nam tworzyć dla Ciebie

Sami będąc rodzicami, staramy się przygotowywać dla Ciebie atrakcyjne artykułu pozwalające zorganizować czas z Twoimi pociechami oraz wynajdujemy obiekty turystyczne spełniające wymogi naszych pociech.


Nasz serwis w dużej mierze utrzymuje się z reklam, dlatego:


Jeżeli nie chcesz płacić za przeglądanie treści wyłącz AdBlocka i ciesz się zawartością naszego serwisu Wyłączony
Przeglądaj dalej nasz serwis bez reklam zapisując się na newsletter dzięki któremu otrzymasz jedną reklamę dziennie Rejestruję
Uzyskaj pełny dostęp do treści na okres jednego miesiąca za jedyne 9,99 zł Wybieram