Gdzie jechać?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

Sala zabaw Figlo Raj

Kontakt

tel: (033) 860 34 34
e-mail: biuro@figloraj.info.pl
http://figloraj.info.pl/

Adres

ul. Dworcowa 23, 34-300 Żywiec

Opis sali

To miejsce z pewnością spodoba się Waszym dzieciom. Po przekroczeniu progu będzie się Wam wydawało, że wylądowaliście w prawdziwej krainie bajek, bowiem wszędzie będzie mnóstwo kolorów i świateł.


Konstrukcje rozstawione na dużej sali podzielone są dla młodszych i starszych, co stanowi większe bezpieczeństwo podczas zabawy. Odkrywanie zakamarków i pokonywanie przeszkód to prawdziwa przygoda dla każdego malucha. Znajdziecie tutaj dmuchany zamek, na którym dzieci mogą poskakać i poczuć się jak królewny i królowie, mniejsze i większe zjeżdżalnie, suche baseny z piłeczkami, wiszące mosty oraz liczne gry zręcznościowe i ciekawy symulator jazdy przeznaczony zarówno dla dziewczynek jak i chłopaków.


Rodzice również znajdą tu kąt dla siebie, bowiem mogą usiąść wygodnie przy stoliku, zakupić sobie w bufecie przekąski lub coś ciepłego do picia i obserwować swoje pociechy jak świetnie spędzają czas. Jest tu bardzo dużo miejsca do swobodnego biegania i wspinania się po dostosowanych konstrukcjach do określonego wieku dzieci. Kto raz tu przyjdzie z pewnością jeszcze tu wróci! Figlo Raj w Żywcu oferuje organizację urodzin, imienin lub innych imprez okolicznościowych dla najmłodszych.


Takie uroczystości spędzone w tym miejscu z pewnością każdy zapamięta na długo! Obok bawialni jest duży parking, co jest bardzo wygodne dla rodziców z dziećmi.


  • Kawiarnia
  • Restauracja/Bar
  • WC
  • Parking
  • Dostęp do WiFi
  • Biurko do pracy
  • Zakaz palenia

Skomentuj artykuł< Poprzedni artykułSala zabaw Świat DorySala zabaw Świat Dory
Dodano 21.03.2018 12:11

To przyjazne miejsce dla najmłodszych gości, stworzone po to, aby zagwarantować dzieciom niesamowite przygody oraz pokazać im inny wymiar zabawy!

Następny artykuł >Boogie-Woogie Strefa Zabawy BędzinBoogie-Woogie Strefa Zabawy Będzin
Dodano 06.04.2018 11:40

Jest to miejsce, gdzie również dzieci mogą spędzić aktywnie czas na wspaniałej zabawie, pokonywaniu przeszkód i poznawaniu nowych przyjaciół :)

Pozwól nam tworzyć dla Ciebie

Sami będąc rodzicami, staramy się przygotowywać dla Ciebie atrakcyjne artykułu pozwalające zorganizować czas z Twoimi pociechami oraz wynajdujemy obiekty turystyczne spełniające wymogi naszych pociech.


Nasz serwis w dużej mierze utrzymuje się z reklam, dlatego:


Jeżeli nie chcesz płacić za przeglądanie treści wyłącz AdBlocka i ciesz się zawartością naszego serwisu Wyłączony
Przeglądaj dalej nasz serwis bez reklam zapisując się na newsletter dzięki któremu otrzymasz jedną reklamę dziennie Rejestruję
Uzyskaj pełny dostęp do treści na okres jednego miesiąca za jedyne 9,99 zł Wybieram