Gdzie jechać?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

Euro Jump

Kontakt

tel: 515 743 444
e-mail: kontakt@eurojumpleszno.pl
http://eurojumpleszno.pl/

Adres

ul. Gabriela Narutowicza 143, 64-100 Leszno

Opis sali

Mamy nadzieję, że wszyscy znają to wspaniałe miejsce, ponieważ to jedyne takie w Lesznie i okolicach. My zachęcamy do jego odwiedzania i przeżywania wspaniałej przygody! Stworzone zostało z myślą o niezapomnianej rozrywce dla małych i dużych.  


Najmłodsi mają specjalnie przygotowaną strefę. To bezpieczne miejsce tuż przy recepcji, gdzie dzieci w wieku 3-7 lat mogą oddać się szaleństwu skoków na trampolinach oraz nieograniczonej zabawie w piankowych piłkach.


Starsze dzieci mogą wejść na arenę trampolin i do woli skakać w lewo i w prawo. Koszykówka na trampolinach stanie się o wiele ciekawsza niż na sali gimnastycznej. 


Znajduje się tu wspaniały Ninja Park, czyli wyjątkowy tor przeszkód, w którego skład wchodzi 8 atrakcji i zadań o różnym stopniu trudności do pokonania na czas. To świetne miejsce aby rywalizować z grupą rówieśników.


Możecie sprawdzić, który z Was krócej utrzyma równowagę i szybciej zostanie zrzucony z belki w grze Gladiator. Wystarczy złapać piankową sztangę i nie dać się pokonać.


Jeżeli myślicie, że mieści się tu 5, 10 trampolin to mamy dla Was wspaniałą wiadomość - jest ich łącznie 33 i to o różnych wielkościach i kształtach! Małe kwadraty, podłużne prostokątne trampoliny do wykonywania salt, trampoliny skośne, od których możecie odbić się bokiem ciała i wiele innych niespodzianek sprawi, że nie będziecie chcieli wracać do domu. 


Ścianka wspinaczkowa z basenem gąbek to również fantastyczna atrakcja dla każdego. Najważniejsze, że ląduje się miękko.


Doskonałym pomysłem są tu przyjęcia urodzinowe nie tylko dla najmłodszych. Dwugodzinna zabawa na trampolinach i salce urodzinowej zapewni niesamowite wrażenia.  • Kawiarnia
  • Restauracja/Bar
  • WC
  • Parking
  • Dostęp do WiFi
  • Biurko do pracy
  • Zakaz palenia

Skomentuj artykuł< Poprzedni artykułJumpWorld WrocławJumpWorld Wrocław
Dodano 13.09.2018 08:26

Czy w waszych dzieciach drzemią niewykorzystane pokłady energii? A może szukacie ciekawej alternatywy na spędzenie rodzinnego popołudnia? Jedną z prop

Następny artykuł >Jump XL LublinJump XL Lublin
Dodano 18.09.2018 14:52

Współpraca i zdrowa rywalizacja - tego możecie nauczyć Wasze dzieci w Jump XL!

Pozwól nam tworzyć dla Ciebie

Sami będąc rodzicami, staramy się przygotowywać dla Ciebie atrakcyjne artykułu pozwalające zorganizować czas z Twoimi pociechami oraz wynajdujemy obiekty turystyczne spełniające wymogi naszych pociech.


Nasz serwis w dużej mierze utrzymuje się z reklam, dlatego:


Jeżeli nie chcesz płacić za przeglądanie treści wyłącz AdBlocka i ciesz się zawartością naszego serwisu Wyłączony
Przeglądaj dalej nasz serwis bez reklam zapisując się na newsletter dzięki któremu otrzymasz jedną reklamę dziennie Rejestruję
Uzyskaj pełny dostęp do treści na okres jednego miesiąca za jedyne 9,99 zł Wybieram