Gdzie jechać?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

Sala zabaw Fikołki - Wrocław

Kontakt

tel: 500 200 200 wewn. 8
e-mail: wroclavia@fikolki.pl
http://fikolki.pl/

Adres

ul. Sucha 1, 50-086 Wrocław

Opis sali

Sala Zabaw Fikołki zaprasza do zabawy najmłodszych wrocławian i nie tylko, również mile widziani są mali turyści, z różnych stron naszego kraju. Miejsce to oferuje rozrywkę, warsztaty edukacyjne i zajęcia plastyczne. Zapewnia maluchom bezpieczną i pomysłową zabawę, a dla jubilatów niezapomniane imprezy urodzinowe z wybranymi przez nich atrakcjami.


Tą wspaniałą salę wyróżnia kilkupoziomowa konstrukcja wyposażona w zjeżdżalnie, labirynt przeszkód, tyrolkę, sieć Spidermana, boisko do piłki nożnej i koszykówki, kącik malucha z basenem wypełnionym piłkami. Rodzice w czasie zabawy dzieci mogą odpocząć w kawiarni.


W salach tematycznych prowadzone są warsztaty dla pasjonatów gotowania, majsterkowania i eksperymentów. Bawialnia posiada certyfikat Centrum Kontroli Placów Zabaw. Znajdują się tu 3 barwnie zdobione sale urodzinowe oraz 2 sale tematyczne - kulinarna, eksperymentów. Zapewniona jest pełna obsługa w postaci profesjonalnych animatorów, dodatkowych atrakcji oraz poczęstunku przy organizacji uroczystości.


Nic nie sprawi większej radości jubilatowi niż balony, konfetti i tort, którym podzieli się z kolegami i koleżankami oraz rodziną. Nic nie integruje dzieci tak, jak wspólne gotowanie. Jubilat przed imprezą wybiera potrawę, którą przygotuje wspólnie z gośćmi pod czujnym okiem szefa kuchni. Najczęściej jest to sushi, pizza, muffinki lub burgery. Można wybrać dowolne danie.


Jeśli jubilat to typ małego naukowca, może zdecydować się na urodziny w świecie eksperymentów. Sala wyposażona jest w profesjonalne stanowiska z fiolkami, naczyniami i specjalnymi okularami. Po założeniu fartuchów animator prowadzi warsztaty, np. magia lodu, szalone żywioły, prawdziwi super bohaterowie.


Jeżeli macie własny pomysł na temat przewodni uroczystości dla swoich pociech, możecie wcześniej zasugerować go, a animatorzy dołożą starań, aby go zrealizować.


  • Kawiarnia
  • Restauracja/Bar
  • Udogodnienia dla niepełnosprawnych
  • Parking
  • Dostęp do WiFi
  • Biurko do pracy
  • Zakaz palenia

Skomentuj artykuł< Poprzedni artykułSala zabaw Fikołki - Galeria PółnocnaSala zabaw Fikołki - Galeria Północna
Dodano 09.04.2018 15:07

Sala Zabaw Fikołki zaprasza do zabawy wszystkie dzieci! Ta wspaniała bawialnia jest stworzona specjalnie z myślą o nich!

Następny artykuł >Stacja FrajdaStacja Frajda
Dodano 11.04.2018 09:27

Stacja Frajda to przestrzeń dla dużych i małych - zawsze zaskakuje gości czymś nowym!

Pozwól nam tworzyć dla Ciebie

Sami będąc rodzicami, staramy się przygotowywać dla Ciebie atrakcyjne artykułu pozwalające zorganizować czas z Twoimi pociechami oraz wynajdujemy obiekty turystyczne spełniające wymogi naszych pociech.


Nasz serwis w dużej mierze utrzymuje się z reklam, dlatego:


Jeżeli nie chcesz płacić za przeglądanie treści wyłącz AdBlocka i ciesz się zawartością naszego serwisu Wyłączony
Przeglądaj dalej nasz serwis bez reklam zapisując się na newsletter dzięki któremu otrzymasz jedną reklamę dziennie Rejestruję
Uzyskaj pełny dostęp do treści na okres jednego miesiąca za jedyne 9,99 zł Wybieram