Gdzie jechać?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

Bawilandia Kopalnia Formy

Kontakt

tel: 32 440 2424
e-mail: bawilandia@kopalniaformy.pl
http://www.kopalniaformy.pl/

Adres

ul. Prosta 4, 44-330 Jastrzębie-Zdrój

Opis sali

To nowoczesna sala w Klubie sportowym Kopalnia Formy przeznaczona do wspaniałej i bezpiecznej zabawy dzieci. Wyposażona jest w wielopoziomowe labirynty, które dostarczą niezapomnianych przeżyć i zapewnią rozwój sprawności ruchowej oraz zmysłu równowagi najmłodszym. Główną atrakcją jest wulkan wspinaczkowy, który stanowi nie lada wyzwanie. To połączenie ścianki wspinaczkowej ze zjeżdżalnią, które gwarantuje świetną i bezpieczną zabawę. Znajduje się tu również interaktywna podłoga Funfloor, która łączy ze sobą gry komputerowe i aktywność fizyczną oraz wieża Spider Tower, której konstrukcja jest wykonana z elastycznych taśm i pozwala na bezpieczną wspinaczkę na każdy poziom. 


Ponadto dostępne są tu dwie salki urodzinowe, które świetnie nadają się na zorganizowanie tematycznych urodzin, które być może okażą się spełnieniem skrytych dziecięcych marzeń. Podczas takich uroczystości jubilat i jego goście przenoszą się do magicznych krain z ulubionymi bajkowymi bohaterami.


W czasie wspaniałej zabawy dzieci na sali, rodzice mogą się zrelaksować przy kawie lub herbacie nie spuszczając swoich pociech z oczu. 


Oprócz Bawilandii w tym nowoczesnym klubie sportowo-rekreacyjnym jest jeszcze szereg innych atrakcji m.in: nowoczesna siłownia, sala fitness, korty do squasha, boisko do cube balla oraz gabinet masażu. Jak to mówią dla każdego coś miłego ;-)


  • Kawiarnia
  • Restauracja/Bar
  • WC
  • Parking
  • Dostęp do WiFi
  • Biurko do pracy
  • Zakaz palenia

Skomentuj artykuł< Poprzedni artykułTęczowa DolinaTęczowa Dolina
Dodano 04.06.2018 13:30

Odwiedźcie to miejsce pełne kolorów i radości, a zadowolenie na twarzy Waszych dzieci będzie wspaniałą rekompensatą dla Was!

Następny artykuł >PeReLunia ZawierciePeReLunia Zawiercie
Dodano 18.06.2018 09:15

To wyjątkowe miejsce rozrywki rodzinnej, które powstało, aby zapewnić dzieciom i ich rodzicom radosne chwile zabawy, kreatywności i odpoczynku...

Pozwól nam tworzyć dla Ciebie

Sami będąc rodzicami, staramy się przygotowywać dla Ciebie atrakcyjne artykułu pozwalające zorganizować czas z Twoimi pociechami oraz wynajdujemy obiekty turystyczne spełniające wymogi naszych pociech.


Nasz serwis w dużej mierze utrzymuje się z reklam, dlatego:


Jeżeli nie chcesz płacić za przeglądanie treści wyłącz AdBlocka i ciesz się zawartością naszego serwisu Wyłączony
Przeglądaj dalej nasz serwis bez reklam zapisując się na newsletter dzięki któremu otrzymasz jedną reklamę dziennie Rejestruję
Uzyskaj pełny dostęp do treści na okres jednego miesiąca za jedyne 9,99 zł Wybieram