Gdzie jechać?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

Warmiolandia Kraina Warmisia

Kontakt

tel: 791 078 111
e-mail: recepcja@warmiolandia.pl
http://www.warmiolandia.pl

Adres

ul. Lubelska 29G, 10-406 Olsztyn

Opis sali

Jest to największa sala zabaw dla dzieci w północno-wschodniej Polsce, przeznaczona do rodzinnej rozrywki. Ma aż 2000 m2 powierzchni! Odwiedzając to miejsce dostarczycie niezapomnianych przeżyć zarówno dla tych najmłodszych, jak i dużo starszych.


Gospodarzem tej fantastycznej krainy rozrywki jest oczywiście Warmiś – największy rozrabiaka wśród pozostałych zwierzęcych bohaterów. Oprócz szalonej zabawy, czekają na Was również edukacyjne programy dla ciekawskich i warsztaty manualne dla małych artystów.


Miejsce to dzieli się na poszczególne strefy: szaleństw, urodzinowa, gastronomiczna, interaktywna, artystyczna, nauki, malucha, ścigania, sportowa, skakania, zjeżdżania oraz zielony ogród Warmisia. Każda z nich kryje w sobie pełno atrakcji.


Znajdziecie tutaj m.in. czteropoziomową konstrukcję do szaleństwa, setki przeszkód oraz kryjówek, trampoliny, zjeżdżalnie, dmuchańce, mini-boisko do gier zespołowych, tor samochodowy, gry interaktywne, stół multimedialny i wiele innych. Warmiolandia to również kreatywni i pełni pasji animatorzy, którzy zawsze są w gotowości do zabawy.


Organizowane i uwielbiane przez dzieci są tu przyjęcia urodzinowe z wcześniej przygotowanymi scenariuszami animacyjnymi. Dodatkowo dostępna tu kuchnia, w trakcie dowolnego przyjęcia serwuje ciepłe dania i napoje. Kraina Warmisia to doskonałe miejsce na wycieczkę dla grup zorganizowanych.


To miejsce wielu rodzinnych wydarzeń!


  • Kawiarnia
  • Restauracja/Bar
  • WC
  • Parking
  • Dostęp do WiFi
  • Biurko do pracy
  • Zakaz palenia

Skomentuj artykuł< Poprzedni artykułBoom - Klub Dobrej ZabawyBoom - Klub Dobrej Zabawy
Dodano 06.04.2018 14:27

To miejsce, które doskonale rozumie potrzeby dzieci i dba o ich wszechstronny rozwój.

Następny artykuł >Warmiolandia Mądre KlockiWarmiolandia Mądre Klocki
Dodano 09.04.2018 12:15

Centrum to gwarantuje kreatywną, rodzinną rozrywkę, rozwijającą twórcze myślenie przestrzenne, logikę, wyobraźnię i koncentrację.

Pozwól nam tworzyć dla Ciebie

Sami będąc rodzicami, staramy się przygotowywać dla Ciebie atrakcyjne artykułu pozwalające zorganizować czas z Twoimi pociechami oraz wynajdujemy obiekty turystyczne spełniające wymogi naszych pociech.


Nasz serwis w dużej mierze utrzymuje się z reklam, dlatego:


Jeżeli nie chcesz płacić za przeglądanie treści wyłącz AdBlocka i ciesz się zawartością naszego serwisu Wyłączony
Przeglądaj dalej nasz serwis bez reklam zapisując się na newsletter dzięki któremu otrzymasz jedną reklamę dziennie Rejestruję
Uzyskaj pełny dostęp do treści na okres jednego miesiąca za jedyne 9,99 zł Wybieram