Gdzie jechać?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

Boom - Klub Dobrej Zabawy

Kontakt

tel: 797 556 569
e-mail: kontakt@boomklub.pl
http://boomklub.pl/

Adres

ul. Sarmacka 28, 02-972 Warszawa

Opis sali

To miejsce, które doskonale rozumie potrzeby dzieci i dba o ich wszechstronny rozwój. Oprócz klasycznych form zabawy ruchowej na sali zabaw, macie możliwość zapisania swoich pociech na rozwijające, twórcze i kreatywne zajęcia. Cenieni pedagodzy zabiorą wszystkich chętnych w magiczny świat rozwijający ich talenty, umiejętności, emocje, percepcję, wrażliwość i wyobraźnię przez zabawę.


Co ważne, bawialnia wysłana jest wykładziną i idealnie nadaje się dla maluchów, które skończyły już pierwszy rok życia! To specjalnie dla nich przygotowano małą konstrukcję z basenem z kolorowymi piłkami. Przyjazna atmosfera, kolorowy wystrój wnętrz, bezpieczne sale, kreatywne zabawki i zabawa pod okiem doświadczonych opiekunów zapewnią wszystkim doskonałe wrażenia i dodadzą bodźców do prawidłowego rozwoju.


Znajdzie się również miejsce przeznaczone dla rodziców, którzy będą mogli najzwyczajniej w świecie odpocząć, napić się filiżankę wyśmienitej kawy lub skorzystać z darmowego dostępu do internetu, podczas gdy dzieci będą fantastycznie się bawić.


W ofercie znajduje się również organizacja niezapomnianych przyjęć urodzinowych. To do Was należy wybór tematyki bliskiej solenizantowi, w ten sposób zapewnicie mu niezapomniane wrażenia z tego wyjątkowego dnia.


  • Kawiarnia
  • Restauracja/Bar
  • WC
  • Parking
  • Dostęp do WiFi
  • Biurko do pracy
  • Zakaz palenia

Skomentuj artykuł< Poprzedni artykułFun ClimbFun Climb
Dodano 06.04.2018 13:05

To strefa gdzie możecie z całą rodziną wspinać się po największych w Polsce ściankach i pokonać grawitację!

Następny artykuł >Warmiolandia Kraina WarmisiaWarmiolandia Kraina Warmisia
Dodano 09.04.2018 10:40

Jest to największa sala zabaw dla dzieci w północno-wschodniej Polsce, przeznaczona do rodzinnej rozrywki!

Pozwól nam tworzyć dla Ciebie

Sami będąc rodzicami, staramy się przygotowywać dla Ciebie atrakcyjne artykułu pozwalające zorganizować czas z Twoimi pociechami oraz wynajdujemy obiekty turystyczne spełniające wymogi naszych pociech.


Nasz serwis w dużej mierze utrzymuje się z reklam, dlatego:


Jeżeli nie chcesz płacić za przeglądanie treści wyłącz AdBlocka i ciesz się zawartością naszego serwisu Wyłączony
Przeglądaj dalej nasz serwis bez reklam zapisując się na newsletter dzięki któremu otrzymasz jedną reklamę dziennie Rejestruję
Uzyskaj pełny dostęp do treści na okres jednego miesiąca za jedyne 9,99 zł Wybieram