Gdzie jechać?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

Plac Zabaw Zoolandia

Kontakt

tel: 32 454 70 80
e-mail: biuro@zoolandia.eu
http://www.zoolandia.eu/

Adres

ul. Targowa 5, 44-300 Wodzisław Śląski

Opis sali

Jeżeli chcecie zapewnić swoim dzieciom ogromną dawkę wrażeń, to koniecznie zajrzyjcie do Zoolandii. Tutaj maluchy w różnym wieku mogą się doskonale bawić, zdobyć nowe przyjaźnie i wspaniałe wspomnienia! Czeka na nich trzypoziomowy labirynt z różnorodnymi zjeżdżalniami, które powodują, że nie chce się stąd wychodzić.


Wyjątkową atrakcją szczególnie dla najmłodszych jest pokój z pluszakami, domkiem Baby Jagi i huśtawką w kształcie worka. To prawdziwa kraina zabawek! Dla nieco starszych uczestników przygotowano Salę kinową i konsolę XBox na ekranie 3 m x 2 m! Pozwoli ona na przeniesienie się wirtualny świat i na edukacyjne gry Waszych pociech.


Dla rodziców interesujący będzie fakt, że mieści się tu kawiarenka, w której serwuje się kilka rodzajów kaw, soki 100%  z owoców oraz źródlaną wodę. 


Animatorzy na bieżąco poszerzają swoją wiedzę w zakresie prowadzenia zajęć z każdym dzieckiem. Charakter zabawy zawsze dostosowany jest do przedziału wiekowego dzieci. Można powierzyć swoje dzieci opiekunowi i załatwiać swoje sprawy na mieście lub też zorganizować wspaniałe urodziny, które z pewnością zostaną zaplanowane bardzo indywidualnie i z ciekawym pakietem w zależności od upodobań małych solenizantów.


Kto nie był to koniecznie musi przekonać się sam o tym fantastycznym miejscu.  • Kawiarnia
  • Restauracja/Bar
  • WC
  • Parking
  • Dostęp do WiFi
  • Biurko do pracy
  • Zakaz palenia

Skomentuj artykuł< Poprzedni artykułZabawa ParkZabawa Park
Dodano 25.09.2018 09:10

Zabawa Park to blisko 3000 metrów kwadratowych, na których jest masa atrakcji. Zabawa w takim miejscu to prawdziwa przygoda, na którą czekają Wasze dz

Następny artykuł >1000 Klocków1000 Klocków
Dodano 14.09.2018 13:12

W Katowicach jest wyjątkowa sala, w której łączy się edukację i zabawę w oparciu o niekończące się możliwości uwielbianych przez pociechy klocków LEGO

Pozwól nam tworzyć dla Ciebie

Sami będąc rodzicami, staramy się przygotowywać dla Ciebie atrakcyjne artykułu pozwalające zorganizować czas z Twoimi pociechami oraz wynajdujemy obiekty turystyczne spełniające wymogi naszych pociech.


Nasz serwis w dużej mierze utrzymuje się z reklam, dlatego:


Jeżeli nie chcesz płacić za przeglądanie treści wyłącz AdBlocka i ciesz się zawartością naszego serwisu Wyłączony
Przeglądaj dalej nasz serwis bez reklam zapisując się na newsletter dzięki któremu otrzymasz jedną reklamę dziennie Rejestruję
Uzyskaj pełny dostęp do treści na okres jednego miesiąca za jedyne 9,99 zł Wybieram