Gdzie jechać?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

Sala zabaw HokusPokus

Kontakt

tel: 695 790 135
e-mail: info@hokus-pokus.net
http://hokus-pokus.net/

Adres

ul. Poczdamska 8, 42-600 Tarnowskie Góry

Opis sali

Tym razem prezentujemy Wam czarodziejskie miejsce, w których zakocha się każdy mały gość. Przekraczając próg tej sali zabaw, odkryjecie prawdziwą krainę magii. Działają tu zaklęcia na nudę, szarobure poranki i smutne minki. Atrakcji nie brakuje: dywan interaktywny, zjeżdżalnie, baseny z piłkami, liczne konstrukcje, tory przeszkód i masa zabawek,umilają wszystkim najmłodszym uczestnikom czas!


Nie zapomniano również o rodzicach, dla których będzie można wyczarować gorącą kawę, aby mogli zrelaksować się podczas figlów swoich podopiecznych w specjalnym kąciku.


Wyczarować można tu również wspaniałe urodziny dla swojego dziecka. Tak ważny dzień  na długo pozostanie w pamięci solenizanta i wszystkich jego gości! A dla zapracowanych rodziców będzie to chwila wytchnienia. Nie będą przedszkolankami, pomocami kuchennymi i partnerami do dziecięcych dyskusji. Wszystkie te role przejmuje profesjonalny animator! To on zadba o wspaniałe zabawy i pełne brzuszki Waszych pociech.


Wystarczy powiedzieć HokusPokus i przenieść się do tej fantastycznej krainy radości! Hmm... Jeszcze jedno niezwykłe zjawisko ma tu miejsce: czas płynie tu nieubłaganie szybko, więc uważajcie, żebyście nie wracali stąd przy świetle księżyca :)  • Kawiarnia
  • Restauracja/Bar
  • WC
  • Parking
  • Dostęp do WiFi
  • Biurko do pracy
  • Zakaz palenia

Skomentuj artykuł< Poprzedni artykułPark Trampolin SALTOS - WydawniczaPark Trampolin SALTOS - Wydawnicza
Dodano 13.11.2018 13:55

Tylko tutaj możecie oderwać się od ziemi i unieść się w powietrzu. Z pewnością miejsce to dostarczy Wam nieziemskich wrażeń!

Następny artykuł >Lećmy w Kulki!Lećmy w Kulki!
Dodano 13.11.2018 14:40

Nie da się opisać wszystkich atrakcji tej fantastycznej sali zabaw, najlepiej odkryć je samemu i przekonać się jak wiele radości przynosi dzieciom spę

Pozwól nam tworzyć dla Ciebie

Sami będąc rodzicami, staramy się przygotowywać dla Ciebie atrakcyjne artykułu pozwalające zorganizować czas z Twoimi pociechami oraz wynajdujemy obiekty turystyczne spełniające wymogi naszych pociech.


Nasz serwis w dużej mierze utrzymuje się z reklam, dlatego:


Jeżeli nie chcesz płacić za przeglądanie treści wyłącz AdBlocka i ciesz się zawartością naszego serwisu Wyłączony
Przeglądaj dalej nasz serwis bez reklam zapisując się na newsletter dzięki któremu otrzymasz jedną reklamę dziennie Rejestruję
Uzyskaj pełny dostęp do treści na okres jednego miesiąca za jedyne 9,99 zł Wybieram