Gdzie jechać?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

Zabawa Park

Kontakt

tel: 731-039-039
e-mail: Biuro@ZabawaPark.pl
https://zabawapark.pl/

Adres

AL. Marsz. J. Piłsudskiego 153, 92-332 Łódź

Opis sali

Zabawa Park to blisko 3000 metrów kwadratowych, na których jest masa atrakcji. Czekają na Was labirynty, zjeżdżalnie, automaty z grami, baseny z kulkami, park linowy, kącik slackline, miejsce do zabaw kreatywnych i ogromna arena z trampolinami.


Dla najmłodszych przygotowano mini kącik zabaw z basenem z piłeczkami. W strefie tej znajduje się także zjeżdżalnia oraz tor z przeszkodami. Wszystko zorganizowane tak, by każdy krok przynosił dzieciom doświadczenie życiowe. 


Trampoliny dzielą się na dwie strefy: strefa dla najmłodszych i strefa dla pozostałych gości. Każda obejmuje maty o różnych rozmiarach. trampolinę skośną, zjeżdżalnię i basen z gąbkami. Kombinacja tych wszystkich elementów sprawi, że nie będziecie się nudzić.


Park linowy zawiera 10 przystanków i 15 etapów. Zajmuje 150 metrów długości. Dzięki umieszczeniu przeszkód na niewielkiej wysokości rodzice mogą towarzyszyć dzieciom podczas zabawy. Taka wysokość pozwala również tym początkującym zdobywać niezapomniane doświadczenia. W parku linowym znaleźć można między innymi ściankę wspinaczkową, kolorowy tunel, most, most linowy, most z klockami i wiele innych atrakcji. 


To co skusi odważnych to wielki 3-kondygnacyjny labirynt otoczony basenem z kolorowymi piłkami, do którego dostać można się zjeżdżając z najwyższego punktu potrójną kolorową zjeżdżalnią. W basenie ukryty został wulkan, z którego zamiast lawy wyskakiwać będą piłeczki. Tego jeszcze nie było!


Specjalnie przygotowano tu strefę z automatami do gier, wśród których są między innymi bujaki, koszykówka, koparka, golf czy cymbergaj. 


Rodzice nie zostali pominięci, ponieważ dla Nich urządzono kącik by mogli być jak najbliżej swoich pociech, a równocześnie trochę odpoczywać. 


Również wyśmienita Restauracja  wchodzi w skład tego Parku i nie pozwoli Wam zgłodnieć! Wybór przekąsek jest duży i z pewnością zadowoli wszystkich łakomczuchów.


Urodziny w tym miejscu wydają się spełniać oczekiwania każdego małego solenizanta i jego gości. 


Zabawa w takim miejscu to prawdziwa przygoda, na którą czekają Wasze dzieci!  • Kawiarnia
  • Restauracja/Bar
  • WC
  • Parking
  • Dostęp do WiFi
  • Biurko do pracy
  • Zakaz palenia

Skomentuj artykuł< Poprzedni artykułJump XL LublinJump XL Lublin
Dodano 18.09.2018 14:52

Współpraca i zdrowa rywalizacja - tego możecie nauczyć Wasze dzieci w Jump XL!

Następny artykuł >Plac Zabaw ZoolandiaPlac Zabaw Zoolandia
Dodano 15.11.2018 08:30

Tutaj maluchy w różnym wieku mogą się doskonale bawić, zdobyć nowe przyjaźnie i wspaniałe wspomnienia!

Pozwól nam tworzyć dla Ciebie

Sami będąc rodzicami, staramy się przygotowywać dla Ciebie atrakcyjne artykułu pozwalające zorganizować czas z Twoimi pociechami oraz wynajdujemy obiekty turystyczne spełniające wymogi naszych pociech.


Nasz serwis w dużej mierze utrzymuje się z reklam, dlatego:


Jeżeli nie chcesz płacić za przeglądanie treści wyłącz AdBlocka i ciesz się zawartością naszego serwisu Wyłączony
Przeglądaj dalej nasz serwis bez reklam zapisując się na newsletter dzięki któremu otrzymasz jedną reklamę dziennie Rejestruję
Uzyskaj pełny dostęp do treści na okres jednego miesiąca za jedyne 9,99 zł Wybieram