Gdzie jechać?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

Stacja Grawitacja Łódź

Kontakt

tel: 726 139 666
e-mail: lodz@stacjagrawitacja.pl
https://www.stacjagrawitacja.pl/

Adres

al. Politechniki 1, 93-590 Łódź

Opis sali

Jak sama nazwa wskazuje to prawdziwa kraina o nieziemskich przeżyciach. Strefa AirBag to wielka poducha, na której można bezpiecznie wykonywać skoki i salta oraz poczuć totalny brak grawitacji. Trampolina będąca ścieżką prowadzącą pomoże nabrać odpowiedniej dynamiki do wykonania ćwiczeń.


Znajdziecie tu trampoliny płaskie oraz skośne, podest do skoków oraz ścianę – na której można wykonywać różnorodne sekwencje akrobatyczne. 


Strefa Basket składa się z dłuższej trampoliny, która pozwoli ćwiczyć efektowne wsady do kosza na wzór amerykańskich Dunków. Poczujcie  się jak zawodnicy NBA i pokażcie na co Was stać!


Stacja Grawitacja to miejsce pełne aktywności fizycznej. Dla pełnej wygody warto ze sobą zabrać lekki strój sportowy, aby zapewnić sobie wygodę i komfort.

Znajduje się tu również kącik z ciepłymi i zimnymi napojami, które pozwolą Wam nabrać sił na nowo!


Zapewnijcie Waszym pociechom niezwykłe urodziny w Parku Trampolin! To fantastyczne miejsce do spotkania z najbliższymi i wspólnego świętowania połączonego ze świetną zabawą. 


Stacja Grawitacja to doskonałe miejsce dla najmłodszych. Świetna atmosfera, przyjazne miejsce oraz niezapomniane chwile - gwarantowane!  • Kawiarnia
  • Restauracja/Bar
  • WC
  • Parking
  • Dostęp do WiFi
  • Biurko do pracy
  • Zakaz palenia

Skomentuj artykuł< Poprzedni artykułStacja Grawitacja WarszawaStacja Grawitacja Warszawa
Dodano 25.09.2018 13:05

Zastanawialiście się, czy istnieje miejsce na ziemi, w którym Wasza grawitacja może zostać zachwiana? Dobrze trafiliście! Ta wspaniała Stacja rozrywki

Następny artykuł >GOjump Kraków-MatecznyGOjump Kraków-Mateczny
Dodano 27.09.2018 09:00

Poprawcie sobie samopoczucia, poruszajcie się i zapiszcie na te wspaniałe zajęcia organizowane w GoJump. Bądźcie dumni nie tylko ze swoich dzieci, ale

Pozwól nam tworzyć dla Ciebie

Sami będąc rodzicami, staramy się przygotowywać dla Ciebie atrakcyjne artykułu pozwalające zorganizować czas z Twoimi pociechami oraz wynajdujemy obiekty turystyczne spełniające wymogi naszych pociech.


Nasz serwis w dużej mierze utrzymuje się z reklam, dlatego:


Jeżeli nie chcesz płacić za przeglądanie treści wyłącz AdBlocka i ciesz się zawartością naszego serwisu Wyłączony
Przeglądaj dalej nasz serwis bez reklam zapisując się na newsletter dzięki któremu otrzymasz jedną reklamę dziennie Rejestruję
Uzyskaj pełny dostęp do treści na okres jednego miesiąca za jedyne 9,99 zł Wybieram