Gdzie jechać?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

Park Trampolin SALTOS - Srebrzyńska

Kontakt

tel: 789 186 992
e-mail: srebrzynska@saltos.pl
https://www.saltos.pl/

Adres

ul. Srebrzyńska 2/4, 91-074 Łódź

Opis sali

Jeżeli brakuje Wam odrobiny ruchu, a nudzi Was bieganie po parku, to mamy dla Was ciekawą alternatywę, która sprawi, że kalorie dość szybką spadną w dół. Prezentujemy fantastyczny Park Trampolin SALTOS w Łodzi! W tym mieście mieszczą się dwa tego typu miejsca, więc sprawdźcie gdzie Wam bardziej po drodze, na Widzewie przy CH Tulipan czy w pobliżu Manufaktury.


Znajdują się tu dwie ogromne sale wypełnione trampolinami. To sportowe place zabaw dla dzieci i dla dorosłych, czynne przez cały rok, niezależnie od pogody!

Poszaleć możecie tu na trampolinach: klasycznych, sześciokątnych z przeszkodami do przeskakiwania, batutach sportowych, basenach z gąbkami do ćwiczenia ewolucji, torach przeszkód, ściankach wspinaczkowych, długich trampolinach gimnastycznych, boiskach do grania w zbijaka i trampolinach z koszami – do ćwiczenia wsadów. 


Kto z rodziców boi się oderwać się od ziemi, to może skorzystać z leżaków z widokiem na park, delektować się pyszna kawa i wyśmienitymi lodami. Cóż więcej do szczęścia brakuje? 


Prowadzone są tu treningi akrobatyki, fitness oraz lekcje wychowania fizycznego (i nikt nie przynosi zwolnienia lekarskiego z wf-u na trampolinach!) ;) Musicie wiedzieć, że jest możliwość organizacji urodzin w tym wspaniałym parku oraz innych imprez okolicznościowych, chociażby takich jak kawalerskie i panieńskie. To naprawdę oryginalny pomysł na spędzenie ważnego dla Was dnia! 


Tutaj każdy gość duży i mały może dać upust energii, a przy okazji potrenować. Tak miło spędzony czas z rodziną, grupą znajomych bądź z firmowym zespołem na długo zapisze się w Waszej głowie!  • Kawiarnia
  • Restauracja/Bar
  • WC
  • Parking
  • Dostęp do WiFi
  • Biurko do pracy
  • Zakaz palenia

Skomentuj artykuł< Poprzedni artykułCentrum Rozrywki GuliwerCentrum Rozrywki Guliwer
Dodano 13.11.2018 14:00

Guliwer jest edukacyjno-rozrywkowym placem zabaw dla dzieci. Tutaj można wspaniale spędzić popołudnie z całą swoją rodziną!

Następny artykuł >Park Trampolin SALTOS - WydawniczaPark Trampolin SALTOS - Wydawnicza
Dodano 13.11.2018 13:55

Tylko tutaj możecie oderwać się od ziemi i unieść się w powietrzu. Z pewnością miejsce to dostarczy Wam nieziemskich wrażeń!

Pozwól nam tworzyć dla Ciebie

Sami będąc rodzicami, staramy się przygotowywać dla Ciebie atrakcyjne artykułu pozwalające zorganizować czas z Twoimi pociechami oraz wynajdujemy obiekty turystyczne spełniające wymogi naszych pociech.


Nasz serwis w dużej mierze utrzymuje się z reklam, dlatego:


Jeżeli nie chcesz płacić za przeglądanie treści wyłącz AdBlocka i ciesz się zawartością naszego serwisu Wyłączony
Przeglądaj dalej nasz serwis bez reklam zapisując się na newsletter dzięki któremu otrzymasz jedną reklamę dziennie Rejestruję
Uzyskaj pełny dostęp do treści na okres jednego miesiąca za jedyne 9,99 zł Wybieram