Gdzie jechać?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

Tęczowa Dolina

Kontakt

tel: 575 677 590
e-mail: teczowadolina@vp.pl
http://teczowadolina.bytom.pl/

Adres

ul. Orzegowska 13, 41-907 Bytom

Opis sali

Ta sala zabaw została stworzona dla dzieci, aby mogły beztrosko, wesoło i bezpiecznie spędzać tu swój wolny czas, na konstrukcjach, drabinkach, zjeżdżalniach, torze pontonowym, labiryntach, podłodze interaktywnej, w basenie  z kulkami i oczywiście w fantastycznym małpim gaju. Co zrobić jak za oknem pada deszcz? Odpowiedź jest prosta - ruszać do Tęczowej Doliny!


Dla najmłodszych dzieci urządzony został kącik, w którym przygotowano pojazdy, bujaki, chodziki, domek ze zjeżdżalnią, kolorowe zabawki oraz wiele innych atrakcji. Kącik został ogrodzony, aby najmniejsi goście czuli się tu bezpiecznie.


W czasie kiedy Wasze dzieci będą się świetnie bawić, Wy możecie załatwić ważną sprawę, zrobić zakupy, pójść na siłownię lub wybrać się na zajęcia fitness w klubie dostępnym na piętrze. W tym czasie opiekunowie tej sali zaopiekują się Waszymi pociechami. Kiedy jednak nie będziecie chcieli się rozstawać z dziećmi możecie zaszaleć razem z nimi na sali zabaw lub po prostu odpocząć w kawiarence przy wyśmienitej kawie.


W Tęczowej Dolinie organizowane są przyjęcia okolicznościowe dla dzieci. Jest to doskonałe rozwiązanie, aby pominąć imprezę urodzinową w domu i fantastycznie spędzić czas na sali zabaw. Malowanie twarzy, wizyta ulubionej postaci z bajki, pamiątkowe zdjęcia, piniata tematyczna i wiele innych niespodzianek czeka na jubilata i jego gości. Możecie również wynająć salę na wyłączność.


Odwiedźcie to miejsce pełne kolorów i radości, a zadowolenie na twarzy Waszych dzieci będzie wspaniałą rekompensatą dla Was!


  • Kawiarnia
  • Restauracja/Bar
  • WC
  • Parking
  • Dostęp do WiFi
  • Biurko do pracy
  • Zakaz palenia

Skomentuj artykuł< Poprzedni artykułSala zabaw Wyspa SkarbówSala zabaw Wyspa Skarbów
Dodano 28.05.2018 12:21

Wyspa Skarbów to niewątpliwe miejsce gdzie Wasze dzieci będą mieć zagwarantowane mnóstwo radości, uśmiechu i dobrej zabawy! Poszukajcie i Wy niesamowi

Następny artykuł >Bawilandia Kopalnia FormyBawilandia Kopalnia Formy
Dodano 12.06.2018 11:17

To nowoczesna sala w Klubie sportowym Kopalnia Formy przeznaczona do wspaniałej i bezpiecznej zabawy dzieci...

Pozwól nam tworzyć dla Ciebie

Sami będąc rodzicami, staramy się przygotowywać dla Ciebie atrakcyjne artykułu pozwalające zorganizować czas z Twoimi pociechami oraz wynajdujemy obiekty turystyczne spełniające wymogi naszych pociech.


Nasz serwis w dużej mierze utrzymuje się z reklam, dlatego:


Jeżeli nie chcesz płacić za przeglądanie treści wyłącz AdBlocka i ciesz się zawartością naszego serwisu Wyłączony
Przeglądaj dalej nasz serwis bez reklam zapisując się na newsletter dzięki któremu otrzymasz jedną reklamę dziennie Rejestruję
Uzyskaj pełny dostęp do treści na okres jednego miesiąca za jedyne 9,99 zł Wybieram