Gdzie jechać?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

Figle Migle

Kontakt

tel: 512302022
e-mail: skrzypiciel@op.pl
https://figle-migle.net/

Adres

ul. Legionów 37C, 42-600 Tarnowskie Góry

Opis sali

Ta sala zabaw to magiczna kraina, w której każde dziecko spędzi niezapomniane chwile na fantastycznej zabawie. To jedyne w swoim rodzaju miejsce pełne czarujących atrakcji. Bawialnia przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 1 do 10 lat. W wewnętrznym placu zabaw znajduje się basen z kolorowymi piłkami, zjeżdżalnie i rewelacyjne tory przeszkód. Oprócz tego, warto zapisać swoje pociechy na organizowane tu zajęcia rozwijające kreatywność z muzyki, plastyki, koordynacji ruchowej oraz dotyczące wielu innych dyscyplin. Warsztaty odbywają się pod czujnym okiem wykwalifikowanych i doświadczonych opiekunów oraz animatorów.


W tym bajecznym miejscu jest możliwość organizacji urodzin dla małych jubilatów i ich gości. Z pewnością jest to doskonały pomysł na spędzenie tego najważniejszego dnia w roku. Zadowolenie dziecka, które będzie takie wydarzenie wspominać bardzo długo z pewnością jest zamierzonym efektem dla każdego rodzica.


Pomysłodawcy nie zapomnieli o opiekunach. Specjalnie dla nich urządzili kącik, gdzie mogą zrelaksować się przy aromatycznej kawie i pysznych smakołykach, podczas gdy dzieci będą przeżywać rewelacyjne przygody na sali zabaw. Możliwy jest tu dostęp do internetu, więc można zabrać laptopa i na spokojnie popracować bądź prześledzić interesujące strony, bez marudzenia dzieci, bowiem te z pewnością nie będą się tu nudzić.


Obok Świata Zabaw Figle Migle jest ulokowana dodatkowa atrakcja - Kręgielnia Hula Kula, która w zeszłym roku przeszła generalny remont. Warto tutaj również zaglądnąć i przeżyć fantastyczną przygodę z całą rodziną.


  • Kawiarnia
  • Restauracja/Bar
  • WC
  • Parking
  • Dostęp do WiFi
  • Biurko do pracy
  • Zakaz palenia

Skomentuj artykuł< Poprzedni artykułLeopark Stalowa WolaLeopark Stalowa Wola
Dodano 07.05.2018 15:18

Jeden bilet to całodzienne wejście do bawialni i możliwość korzystania ze wszystkich atrakcji w tym centrum rozrywki. Zabawa zaczyna się tuż po przek

Następny artykuł >Sala zabaw KoronaSala zabaw Korona
Dodano 08.05.2018 09:59

To wspaniała sala zabaw, w której mieści się mnóstwo wielkich, kolorowych atrakcji dla najmłodszych!

Pozwól nam tworzyć dla Ciebie

Sami będąc rodzicami, staramy się przygotowywać dla Ciebie atrakcyjne artykułu pozwalające zorganizować czas z Twoimi pociechami oraz wynajdujemy obiekty turystyczne spełniające wymogi naszych pociech.


Nasz serwis w dużej mierze utrzymuje się z reklam, dlatego:


Jeżeli nie chcesz płacić za przeglądanie treści wyłącz AdBlocka i ciesz się zawartością naszego serwisu Wyłączony
Przeglądaj dalej nasz serwis bez reklam zapisując się na newsletter dzięki któremu otrzymasz jedną reklamę dziennie Rejestruję
Uzyskaj pełny dostęp do treści na okres jednego miesiąca za jedyne 9,99 zł Wybieram