Gdzie jechać?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

GOjump Bielsko-Biała

Kontakt

tel: 577 223 337
e-mail: bielsko@gojump.pl
http://gojump.pl/

Adres

ul. Legionów 26/28, 43-300 Bielsko-Biała

Opis sali

To niezwykła sala rozrywki, w której pracują trenerzy - mistrzowie w swoich dziedzinach, a przy okazji bardzo kontaktowi ludzie. Dzieci do nich lgną, młodzież ich słucha, a dorośli podziwiają. 


Jeżeli myślicie, że akrobatyka nie jest dla Was? To może za wcześnie podjęliście taki werdykt? Gry, zabawy i odpowiednio dobrane ćwiczenia zamienią niekończącą się energię w nowe umiejętności gimnastyczne. Cenne lekcje sportowe, skoki gimnastyczne na trampolinie i ścieżce, rozwijające równowagę, gibkość i siłę wpłyną korzystnie na zdrowie i samopoczucie. Wystarczy chcieć, zakwalifikować się do odpowiedniej grupy i rozwijać swoje umiejętności.


Rozwój poprzez zabawę, nauka przewrotów i salt na trampolinach, trening wytrzymałości w basenie z gąbkami to doskonała okazja do uwierzenia w swoje możliwości. 


Może warto zorganizować swojemu dziecku urodziny w takim miejscu? Dlaczego nie, z pewnością staną się one niezapomnianym wydarzeniem dla solenizanta i jego gości. A rodzicom sprawią mniej trudu w przygotowywaniu i sprzątaniu po imprezie.


W GOjump nie znajdziecie klaunów ani kucyków. Tutaj liczy się zabawa, aktywność fizyczna i super zajawka z trenerami. Kto chętny?  • Kawiarnia
  • Restauracja/Bar
  • WC
  • Parking
  • Dostęp do WiFi
  • Biurko do pracy
  • Zakaz palenia

Skomentuj artykuł< Poprzedni artykułGOjump Kraków-CentralnaGOjump Kraków-Centralna
Dodano 27.09.2018 08:59

Jeżeli chcecie na moment zapomnieć o nauce, szkole, obowiązkach domowych i pracy to musicie odwiedzić GoJump!

Następny artykuł >GOjump WrocławGOjump Wrocław
Dodano 27.09.2018 08:59

Dla każdego kto chciałby przeżyć niesamowitą przygodę czeka GOjump we Wrocławiu! Duże emocje i niezapomniane wspomnienia gwarantowane!

Pozwól nam tworzyć dla Ciebie

Sami będąc rodzicami, staramy się przygotowywać dla Ciebie atrakcyjne artykułu pozwalające zorganizować czas z Twoimi pociechami oraz wynajdujemy obiekty turystyczne spełniające wymogi naszych pociech.


Nasz serwis w dużej mierze utrzymuje się z reklam, dlatego:


Jeżeli nie chcesz płacić za przeglądanie treści wyłącz AdBlocka i ciesz się zawartością naszego serwisu Wyłączony
Przeglądaj dalej nasz serwis bez reklam zapisując się na newsletter dzięki któremu otrzymasz jedną reklamę dziennie Rejestruję
Uzyskaj pełny dostęp do treści na okres jednego miesiąca za jedyne 9,99 zł Wybieram