Gdzie jechać?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

Leopark Poznań

Kontakt

tel: 500 263 746
e-mail: poznan@leopark.pl
http://www.leopark.pl/

Adres

ul. Półwiejska 42, 60-101 Poznań

Opis sali

Leopark w Starym Browarze w Poznaniu ma powierzchnię ponad 600 mkw, a jej autorski projekt dopasowany jest do charakterystycznego wnętrza budynku. Z pewnością zachwyci Was stylowy wystrój, pozbawiony krzykliwych kolorów, wykorzystanie wzoru szachownicy, zegarów i kadzi browarniczych. Sala zabaw spełnia wyśrubowane standardy bezpieczeństwa a znajdujące się z nim wyposażenie jest odpowiednio atestowane, certyfikowane oraz wyprodukowane zgodnie z wymogami Unii Europejskiej.


Te dzieci, które już miały okazję tu być od razu pokochały Leopark! Maluchy mogą bez końca skakać na trampolinach, ścigać się na motocyklach czy torze przeszkód, który jest największą atrakcją znajdującą się w tym Centrum Rozrywki. Aby przejść go do końca, dzieci muszą ominąć liczne, ruchome elementy. Można się tutaj zgubić niczym w labiryncie, sprawdzić zręczność i zwinność na wielopoziomowej „spider tower”, odpocząć na dużych, miękkich piłkach albo obitych gąbką wałkach. Po drodze znajdują się równoważnie, linowe mostki i specjalne elementy, na których można się huśtać. Mniej więcej w połowie trasy zamontowana została „niewidzialna” podłoga, sprawiająca wrażenie chodzenia w powietrzu. Zaraz potem na dzieci czekają armatki pneumatyczne i fontanna strzelająca w górę gąbczastymi kulkami. Tor przeszkód kończą zjeżdżalnie.


Na fanów jednośladów i ścigania się, czeka gokartowy tor i miniatury motorów. Pomysłodawcy zadbali także o kącik dla najmłodszych dzieci, wyposażony w miękkie elementy, pozbawione ostrych krawędzi i odpowiednio zabezpieczone. Dzieci mogą korzystać tam ze zjeżdżalni, basenu z miękkimi piłeczkami i gąbczastych bujaków. Wielką zaletą Leoparku jest możliwość wspólnej zabawy dzieci i rodziców. Wszystkie konstrukcje zostały zaprojektowane tak, aby dorośli również mogli wejść do poszczególnych stref, bez konieczności schylania się. Każde dziecko po uiszczeniu jednorazowej opłaty, może korzystać z atrakcji przez cały dzień lub wrócić tutaj po kilku godzinach. Wraz z biletem wstępu, najmłodsi otrzymują kluczyk do drewnianych szafek, a gdy tylko zostawią w nich swoje rzeczy, zaczyna się prawdziwa zabawa.


Leopark oferuje także możliwość organizacji urodzin dla dzieci w dwóch salkach, wyglądających niczym te z kart opowieści o Alicji z Krainy Czarów i podwodnym świecie Nemo. Atrakcją cieszy się karaoke oraz tzw. atelier fotografa.


W sercu Leoparku znajduje się bar przypominający kadź browarniczą. Czekający na swoje pociechy rodzice, mogą tam napić się dobrej kawy, kupić napoje i przekąski. Tuż obok znajduje się strefa relaksu z sofami, fotelami i stylowymi ławami.
  • Kawiarnia
  • Restauracja/Bar
  • WC
  • Parking
  • Dostęp do WiFi
  • Biurko do pracy
  • Zakaz palenia

Skomentuj artykuł< Poprzedni artykułLeopark Bielsko-BiałaLeopark Bielsko-Biała
Dodano 07.05.2018 14:10

Leopark bazuje na europejskim systemie zapewnienia rozrywki oraz posiada urządzenia najwyższej jakości. Wasze dzieci mogą czuć się tu bezpiecznie!

Następny artykuł >Leopark Stalowa WolaLeopark Stalowa Wola
Dodano 07.05.2018 15:18

Jeden bilet to całodzienne wejście do bawialni i możliwość korzystania ze wszystkich atrakcji w tym centrum rozrywki. Zabawa zaczyna się tuż po przek

Pozwól nam tworzyć dla Ciebie

Sami będąc rodzicami, staramy się przygotowywać dla Ciebie atrakcyjne artykułu pozwalające zorganizować czas z Twoimi pociechami oraz wynajdujemy obiekty turystyczne spełniające wymogi naszych pociech.


Nasz serwis w dużej mierze utrzymuje się z reklam, dlatego:


Jeżeli nie chcesz płacić za przeglądanie treści wyłącz AdBlocka i ciesz się zawartością naszego serwisu Wyłączony
Przeglądaj dalej nasz serwis bez reklam zapisując się na newsletter dzięki któremu otrzymasz jedną reklamę dziennie Rejestruję
Uzyskaj pełny dostęp do treści na okres jednego miesiąca za jedyne 9,99 zł Wybieram