Gdzie jechać?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

Sala zabaw Korona

Kontakt

tel: 660 486 560
https://www.facebook.com/salazabaw.jaroslaw/

Adres

ul. 3 Maja 85, 37-500 Jarosław

Opis sali

To wspaniała sala zabaw, w której mieści się mnóstwo wielkich, kolorowych atrakcji dla najmłodszych. Własnie tu znajdziecie m.in autodrom, zjeżdżalnie tubową, potrójną i podwójną zjeżdżalnię, zjeżdżalnię rolkową, wspaniały tor tubingowy, trampolinę, boisko do piłki i koszykówki, armatki, wyrzutnię piłek, transportery do armatek, baseny z piłkami, tablicę celnościową i automatyczny kosz na piłki.


Z pewnością w tej bawialni dzieci nie zaznają nudy. Każdy znajdzie coś dla siebie i aktywnie spędzi czas. W Koronie znajduje się specjalna strefa dla maluchów, gdzie najmniejsi mogą w bezpieczny sposób się pobawić. Oprócz tego wszyscy fani klocków mogą oddać się konstrukcjom w specjalnym pokoju zabaw. Także i rodzice mogą się odstresować i wspólnie ze swoimi pociechami budować wieże, domki i co tylko podpowie wyobraźnia.


Ponadto sala wzbogacona jest o sklepik, w którym znajduję się bogaty asortyment napojów i słodyczy. Wszyscy głodni i spragnieni po wyczerpującej zabawie mogą się posilić. W menu znajdzie się nawet wyśmienita pizza i inne dania restauracyjne. Rodzice i opiekunowie podczas beztroskiej zabawy dzieci mogą relaksować się przy aromatycznej kawie.


  • Kawiarnia
  • Restauracja/Bar
  • WC
  • Parking
  • Dostęp do WiFi
  • Biurko do pracy
  • Zakaz palenia

Skomentuj artykuł< Poprzedni artykułFigle MigleFigle Migle
Dodano 07.05.2018 15:39

Ta sala zabaw to magiczna kraina, w której każde dziecko spędzi niezapomniane chwile na fantastycznej zabawie. To jedyne w swoim rodzaju miejsce pełne

Następny artykuł >Paddington ClubPaddington Club
Dodano 14.05.2018 10:05

To niezwykłe miejsce z pewnością Was zaskoczy. Klub ten jest niewątpliwie miejscem wielopokoleniowym, dedykowanym zarówno dzieciom jak i dorosłym!

Pozwól nam tworzyć dla Ciebie

Sami będąc rodzicami, staramy się przygotowywać dla Ciebie atrakcyjne artykułu pozwalające zorganizować czas z Twoimi pociechami oraz wynajdujemy obiekty turystyczne spełniające wymogi naszych pociech.


Nasz serwis w dużej mierze utrzymuje się z reklam, dlatego:


Jeżeli nie chcesz płacić za przeglądanie treści wyłącz AdBlocka i ciesz się zawartością naszego serwisu Wyłączony
Przeglądaj dalej nasz serwis bez reklam zapisując się na newsletter dzięki któremu otrzymasz jedną reklamę dziennie Rejestruję
Uzyskaj pełny dostęp do treści na okres jednego miesiąca za jedyne 9,99 zł Wybieram