Gdzie jechać?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

Sala zabaw Fikołki - Galeria Północna

Kontakt

tel: 500 200 200 wewn. 7
e-mail: galeriapolnocna@fikolki.pl
http://fikolki.pl/

Adres

ul. Światowida 17, 03-144 Warszawa

Opis sali

Sala Zabaw Fikołki zaprasza do zabawy wszystkie dzieci! Ta wspaniała bawialnia jest stworzona specjalnie z myślą o nich. Każdy maluch, który szuka rozrywki, ciekawych warsztatów edukacyjnych, zajęć plastycznych czy niezapomnianych urodzin może tu, to wszystko znaleźć. Oferta skierowana jest również dla Firm, które mogą wybrać to miejsce jako spotkanie integracyjne.


Salę tą wyróżnia wielopoziomowa konstrukcja, labirynty, zjeżdżalnie, boisko do gry, ścianka wspinaczkowa licząca 11 tras i kącik malucha z kawiarnią. W salach tematycznych prowadzone są warsztaty dla pasjonatów gotowania, eksperymentowania i majsterkowania. Do dyspozycji gości pozostają trzy sale urodzinowe. Najmłodsze dzieci mogą wziąć udział w zajęciach ogólnorozwojowych.


Fikołki Shop to miejsce, które stanowi integracyjną część sali zabaw. W jego asortymencie znajdują się pobudzające kreatywność zabawki i gry edukacyjne. Fikołki zapewniają pełną obsługę w postaci profesjonalnych animatorów, dodatkowych atrakcji oraz poczęstunku na imprezach okolicznościowych. Nic nie sprawi większej radości jubilatowi niż balony, konfetti i tort, którym podzieli się z kolegami i koleżankami oraz rodziną. Na specjalne życzenie organizowane są przyjęcia tematyczne.


Można wybrać sportowe urodziny ze ścianką wspinaczkową w roli głównej. Do wyboru są trasy o różnej skali trudności, dostosowane do wieku bawiących się dzieci. Wspinaczkę poprzedza szkolenie. Istnieje możliwość zorganizowania zawodów z pomiarem czasu oraz meczu na piłkarskim boisku.


Drugą propozycją są urodziny w sali kulinarnej. Jubilat przed imprezą wybiera potrawę, którą przygotuje wspólnie z gośćmi pod czujnym okiem szefa kuchni. Można wybrać dowolne danie.


Trzecia propozycja to urodziny w sali eksperymentów. Jest ona wyposażona w profesjonalne stanowiska z fiolkami, naczyniami i specjalnymi okularami.


Do wyboru, do koloru :)


  • Kawiarnia
  • Restauracja/Bar
  • WC
  • Parking
  • Dostęp do WiFi
  • Biurko do pracy
  • Zakaz palenia

Skomentuj artykuł< Poprzedni artykułSala zabaw Fikołki - CH ArkadiaSala zabaw Fikołki - CH Arkadia
Dodano 09.04.2018 14:35

Jest tu szeroka lista atrakcji, które rozweselą niejednego malucha!

Następny artykuł >Sala zabaw Fikołki - WrocławSala zabaw Fikołki - Wrocław
Dodano 09.04.2018 15:19

Miejsce to oferuje rozrywkę, warsztaty edukacyjne i zajęcia plastyczne!

Pozwól nam tworzyć dla Ciebie

Sami będąc rodzicami, staramy się przygotowywać dla Ciebie atrakcyjne artykułu pozwalające zorganizować czas z Twoimi pociechami oraz wynajdujemy obiekty turystyczne spełniające wymogi naszych pociech.


Nasz serwis w dużej mierze utrzymuje się z reklam, dlatego:


Jeżeli nie chcesz płacić za przeglądanie treści wyłącz AdBlocka i ciesz się zawartością naszego serwisu Wyłączony
Przeglądaj dalej nasz serwis bez reklam zapisując się na newsletter dzięki któremu otrzymasz jedną reklamę dziennie Rejestruję
Uzyskaj pełny dostęp do treści na okres jednego miesiąca za jedyne 9,99 zł Wybieram