Gdzie jechać?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

Sala zabaw Fikołki - CH Arkadia

Kontakt

tel: 500 200 200 wewn. 5
e-mail: arkadia@fikolki.pl
http://fikolki.pl/

Adres

Al. Jana Pawła II 82, 00-175 Warszawa

Opis sali

Sala zabaw "Fikołki" w Centrum Handlowym Arkadia daje możliwość nie tylko wyszaleć się naszym pociechom na konstrukcjach, czy ściankach wspinaczkowych, ale zachęca też do nauki poprzez zabawę organizując rożnego rodzaju zajęcia i warsztaty.


Znajduje się tu kilkanaście atrakcji, wśród nich są: dwutorowa zjeżdżalnia, zjeżdżalnia tubowa, zjeżdżania na sankach, tyrolka, sieć Spidermana, tor przeszkód i labirynt, kącik malucha z basenem z piłkami, boisko do piłki nożnej i koszykówki oraz 12 tras ścianki wspinaczkowej. Z pewnością dzieci nie będą się tu nudzić!


Jest tu szeroka lista atrakcji, które rozweselą niejednego malucha. Odważni mają możliwość zmierzenia się z własnymi słabościami podczas wspinaczki na wybranej trasie o różnej skali trudności, dostosowanej do wieku dzieci. Wspinaczkę poprzedza szkolenie. Wiara w siebie i duma z pokonywanych trudności to cenne cechy, o które należy dbać już od najmłodszych lat.


Dodatkowo znajdują się tu sale tematyczne: taneczna, kulinarna, sportowa oraz eksperymentów, w których organizowane są zajęcia rozwojowe, warsztaty techniczne i artystyczne oraz urodziny. Istnieje możliwość zorganizowania zawodów z pomiarem czasu oraz meczu na piłkarskim boisku. Jeśli jubilat to typ małego naukowca, możecie zdecydować się na urodziny w sali eksperymentów. Jest ona wyposażona w profesjonalne stanowiska z fiolkami, naczyniami i specjalnymi okularami. Po założeniu fartuchów animator prowadzi warsztaty, np. magia lodu, szalone żywioły, prawdziwi super bohaterowie.


Nic nie integruje dzieci tak, jak wspólne gotowanie w sali kulinarnej. Jeśli zdecydujecie się na imprezę kulinarną to przed uroczystością wybierzecie potrawę, którą solenizant przygotuje wspólnie z gośćmi pod czujnym okiem szefa kuchni. Najczęściej jest to sushi, pizza, muffinki lub burgery. Można wybrać dowolne danie.


Na drugim poziomie sali zabaw znajduje się kawiarnia, w której możecie odpocząć i posmakować kawy, herbaty, przekąsek, deserów, gofrów i naleśników.


  • Kawiarnia
  • Restauracja/Bar
  • WC
  • Parking
  • Dostęp do WiFi
  • Biurko do pracy
  • Zakaz palenia

Skomentuj artykuł< Poprzedni artykułSala zabaw Fikołki - WilanówSala zabaw Fikołki - Wilanów
Dodano 09.04.2018 13:52

Mottem tego wspaniałego miejsca jest rozwój i zabawa!

Następny artykuł >Sala zabaw Fikołki - Galeria PółnocnaSala zabaw Fikołki - Galeria Północna
Dodano 09.04.2018 15:07

Sala Zabaw Fikołki zaprasza do zabawy wszystkie dzieci! Ta wspaniała bawialnia jest stworzona specjalnie z myślą o nich!

Pozwól nam tworzyć dla Ciebie

Sami będąc rodzicami, staramy się przygotowywać dla Ciebie atrakcyjne artykułu pozwalające zorganizować czas z Twoimi pociechami oraz wynajdujemy obiekty turystyczne spełniające wymogi naszych pociech.


Nasz serwis w dużej mierze utrzymuje się z reklam, dlatego:


Jeżeli nie chcesz płacić za przeglądanie treści wyłącz AdBlocka i ciesz się zawartością naszego serwisu Wyłączony
Przeglądaj dalej nasz serwis bez reklam zapisując się na newsletter dzięki któremu otrzymasz jedną reklamę dziennie Rejestruję
Uzyskaj pełny dostęp do treści na okres jednego miesiąca za jedyne 9,99 zł Wybieram