Gdzie jechać?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

GOjump Wrocław

Kontakt

tel: 533 399 240
e-mail: wroclaw@gojump.pl
http://gojump.pl/

Adres

ul. Jana Długosza 59-75, 51-162 Wrocław

Opis sali

Dla każdego kto chciałby przeżyć niesamowitą przygodę czeka GOjump we Wrocławiu! To absolutna nowość na Dolnym Śląsku! Przeszkody do pokonania, skok swobodny na banana, wyzwanie równowagi i Tor Przeszkód parkour pozwolą Wam pokonać grawitację, poczuć dreszczyk emocji i świetnie się bawić.


Wdrapywaliście się już kiedyś na palmę? Tutaj będzie taka okazja. Część przeszkód polega na rywalizacji, inne natomiast można pokonać poprzez współpracę. Ta sala rozrywki to labirynt kształtów, murów, ścian i poręczy, które zadowolą każdego fana parkour i freerunning.


Tretching to prawdziwa atrakcja dla tych, którym zależy na poprawie elastyczności swojego ciała. Trening polega na funkcjonalnym działaniu w celu uzyskania maksymalnych efektów poprawy zakresów ruchu i ich kontroli.


Nie trzeba skończyć studiów i kursów  z akrobatyki, żeby spróbować tu swoich sił. Gry, zabawy i odpowiednio dobrane ćwiczenia zamienią niekończącą się energię każdego dziecka w nowe umiejętności gimnastyczne. Ćwiczenia organizowane są również dla dorosłych i co ciekawe odbywają się na podwieszanych szarfach i kołach, które zagwarantują grację oraz płynności ruchu. 


Szukacie wyjątkowego miejsca na imprezę urodzinową dla swoich dzieci? Właśnie o uroczystości w takim miejscu marzy każdy maluch. Gwarantowane są tu duże emocje i niezapomniane wspomnienia dla solenizanta i jego gości. 


Jeżeli szukacie nowych wyzwań to zajęcia w tym miejscu są właśnie dla Was i Waszej rodziny. Nigdy na nic nie jest za późno!  • Kawiarnia
  • Restauracja/Bar
  • WC
  • Parking
  • Dostęp do WiFi
  • Biurko do pracy
  • Zakaz palenia

Skomentuj artykuł< Poprzedni artykułGOjump Bielsko-BiałaGOjump Bielsko-Biała
Dodano 27.09.2018 08:59

Tutaj liczy się zabawa, aktywność fizyczna i super zajawka z trenerami. Kto chętny?

Następny artykuł >JumpMaxJumpMax
Dodano 01.10.2018 15:39

Mamy kolejną ciekawą propozycję na spędzenie wolnego czasu dla całej rodziny. Wystarczy skoczyć do JumpMax - Centrum Rozrywki, aby przeżyć niesamowite

Pozwól nam tworzyć dla Ciebie

Sami będąc rodzicami, staramy się przygotowywać dla Ciebie atrakcyjne artykułu pozwalające zorganizować czas z Twoimi pociechami oraz wynajdujemy obiekty turystyczne spełniające wymogi naszych pociech.


Nasz serwis w dużej mierze utrzymuje się z reklam, dlatego:


Jeżeli nie chcesz płacić za przeglądanie treści wyłącz AdBlocka i ciesz się zawartością naszego serwisu Wyłączony
Przeglądaj dalej nasz serwis bez reklam zapisując się na newsletter dzięki któremu otrzymasz jedną reklamę dziennie Rejestruję
Uzyskaj pełny dostęp do treści na okres jednego miesiąca za jedyne 9,99 zł Wybieram