Gdzie jechać?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

JumpMax

Kontakt

tel: 733 404 403
e-mail: biuro@centrumrozrywkisosnowiec.pl
http://jumpmax.pl/

Adres

ul. Gabriela Narutowicza 51A, 41-200 Sosnowiec

Opis sali

Mamy kolejną ciekawą propozycję na spędzenie wolnego czasu dla całej rodziny. Wystarczy skoczyć do JumpMax - Centrum Rozrywki, aby przeżyć niesamowite chwile. Każdy potrzebuje odstresowania po ciężkim dniu w szkole, czy w pracy, a miejsce takie jak to nadaje się ku temu idealnie.  Czekają tu na Was profesjonalne trampoliny sportowe, mini ścianka wspinaczkowa, a także miejsce dla fanów koszykówki i zbijaka.


Skoki na trampolinach to wspaniała przygoda dla dużych i małych. Każdy może popisywać się w dowolny sposób, od zwykłego skoku wzwyż po salta i inne akrobacje. Ogranicza Was tylko wyobraźnia! Możecie liczyć na miękkie lądowanie w basenie wypełnionym po brzegi gąbkami. Specjalnie będziecie się rzucać do nich, aby tylko móc tam zanurkować :)


O skocznych urodzinach marzy każdy mały solenizant, więc spełnijcie jego życzenie i zorganizujcie mu przeżycie tego wyjątkowego dnia właśnie w tym miejscu! Będzie na pewno zadowolony, tak jak jego goście. Taka impreza będzie wspomnieniem na długie lata.


JumpMax posiada również kawiarnię, gdzie zmęczeni codziennością rodzice mogą odpocząć, podczas gdy ich pociechy wybawią pod okiem trenerów. Czeka tam na nich pyszna kawa, herbata i darmowe WiFi.


Dla chcących nauczyć się profesjonalnych figur mamy dobrą wiadomość, organizowane są tu lekcje WF prowadzone przez trenerów, którzy z pewnością zrobią na Was ogromne wrażenie. Na nic nie jest za późno, a szczególnie na poprawę kondycji fizycznej! ;)


Możecie dołączyć do Max-Gym i skorzystać z zajęć fitness. Dodamy tylko, że nie zabraknie również sauny i pokoju odpoczynku, który umili czas po długotrwałym, ale cennym wysiłku. 


Powinniście się zmobilizować i zrobić coś dla poprawy swojego zdrowia a przy okazji i humoru. No to hop!   • Kawiarnia
  • Restauracja/Bar
  • WC
  • Parking
  • Dostęp do WiFi
  • Biurko do pracy
  • Zakaz palenia

Skomentuj artykuł< Poprzedni artykułGOjump WrocławGOjump Wrocław
Dodano 27.09.2018 08:59

Dla każdego kto chciałby przeżyć niesamowitą przygodę czeka GOjump we Wrocławiu! Duże emocje i niezapomniane wspomnienia gwarantowane!

Następny artykuł >STUDIO KIDS - Centrum Rodzinnej RozrywkiSTUDIO KIDS - Centrum Rodzinnej Rozrywki
Dodano 01.10.2018 15:38

STUDIO KIDS to najnowocześniejsze Centrum Rodzinnej Rozrywki w województwie opolskim! Od września 2018 jeszcze większe i jeszcze bogatsze! Teraz to po

Pozwól nam tworzyć dla Ciebie

Sami będąc rodzicami, staramy się przygotowywać dla Ciebie atrakcyjne artykułu pozwalające zorganizować czas z Twoimi pociechami oraz wynajdujemy obiekty turystyczne spełniające wymogi naszych pociech.


Nasz serwis w dużej mierze utrzymuje się z reklam, dlatego:


Jeżeli nie chcesz płacić za przeglądanie treści wyłącz AdBlocka i ciesz się zawartością naszego serwisu Wyłączony
Przeglądaj dalej nasz serwis bez reklam zapisując się na newsletter dzięki któremu otrzymasz jedną reklamę dziennie Rejestruję
Uzyskaj pełny dostęp do treści na okres jednego miesiąca za jedyne 9,99 zł Wybieram