Gdzie jechać?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

Leopark Kraków

Kontakt

tel: 503 369 187
e-mail: info@leopark.pl
http://www.leopark.pl/

Adres

ul. Kamieńskiego 11, 30-644 Kraków

Opis sali

W Centrum Handlowym Bonarka City Center czeka wspaniała bawialnia o powierzchni 580 mkw. Jest tu wszystko, czego maluchy potrzebują do wymarzonej zabawy. Ogromne zjeżdżalnie, strefa armatek pneumatycznych, tor kartingowy, strefa profesjonalnych trampolin, tory wyścigowe, labirynty oraz wiele innych atrakcji. Mimo iż plac zabaw przeznaczony jest dla dzieci w wieku 0-12 lat, to również rodzice i opiekunowie mogą czuć się tu swobodnie i korzystać z atrakcji. Dla tych najmłodszych została przygotowana bezpieczna strefa malucha, wyposażona w zjeżdżalnię, basen z piłkami oraz miękkie zabawki. Mogą się w niej bawić również dzieci, które jeszcze nie potrafią chodzić.


Możecie połączyć przyjemne z pożytecznym i zapewnić pociechom fantastyczną rozrywkę, a przy okazji zrobić potrzebne zakupy do domu. Istnieje możliwość pozostawienia dziecka pod okiem wykwalifikowanego personelu i bez obaw wybrać się po potrzebne rzeczy do galerii. Każde dziecko po uiszczeniu jednorazowej opłaty, może korzystać z atrakcji przez cały dzień lub wrócić tutaj po kilku godzinach. Wraz z biletem wstępu, najmłodsi otrzymują kluczyk do drewnianych szafek, a gdy tylko zostawią w nich swoje rzeczy, zaczyna się prawdziwa przygoda. Nie zabraknie tu profesjonalnych i pomysłowych animatorów dbających o bezpieczeństwo każdego bawiącego się dziecka.


W Leoparku można również urządzić niezapomniane urodziny dla córki, syna, wnuczki czy wnuka. Z pewnością o uroczystości w tym miejscu marzy niejeden maluch. Sprawcie im fantastyczną niespodziankę i zorganizujcie małym solenizantom wymarzony prezent. Istnieje możliwość prowadzenia urodzin przez animatora, który z pewnością zrobi wszystko, aby jubilat i jego goście byli zachwyceni.


Jest tu także kawiarenka, w której dorośli mogą spędzić czas pełen relaksu, przy aromatycznej kawie i smakołykach, podczas gdy ich pociechy świetnie się bawią.  • Kawiarnia
  • Restauracja/Bar
  • WC
  • Parking
  • Dostęp do WiFi
  • Biurko do pracy
  • Zakaz palenia

Skomentuj artykuł< Poprzedni artykułSala Zabaw TropicoSala Zabaw Tropico
Dodano 19.04.2018 09:53

W sali TROPICO jest naprawdę mnóstwo rzeczy na spędzanie aktywnie czasu wolnego. Kto raz tu zawita z pewnością tu wróci!

Następny artykuł >Leopark RzgówLeopark Rzgów
Dodano 07.05.2018 13:52

Sala zabaw zajmuje powierzchnię 550 mkw, w której znajdziecie m.in. basen z piłeczkami, trampoliny, labirynt, gigantyczną zjeżdżalnie, fontannę oraz a

Pozwól nam tworzyć dla Ciebie

Sami będąc rodzicami, staramy się przygotowywać dla Ciebie atrakcyjne artykułu pozwalające zorganizować czas z Twoimi pociechami oraz wynajdujemy obiekty turystyczne spełniające wymogi naszych pociech.


Nasz serwis w dużej mierze utrzymuje się z reklam, dlatego:


Jeżeli nie chcesz płacić za przeglądanie treści wyłącz AdBlocka i ciesz się zawartością naszego serwisu Wyłączony
Przeglądaj dalej nasz serwis bez reklam zapisując się na newsletter dzięki któremu otrzymasz jedną reklamę dziennie Rejestruję
Uzyskaj pełny dostęp do treści na okres jednego miesiąca za jedyne 9,99 zł Wybieram