Gdzie jechać?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

Sala zabaw Tęcza, Ełk

Kontakt

tel: 660 060 609
e-mail: teczaelk@wp.pl
http://www.tecza.elk.pl/

Adres

ul. Kilińskiego 40, 19-300 Ełk

Opis sali

Jeżeli za oknem pogoda jest nieciekawa, a Wasze dzieci się nudzą to dobrym rozwiązaniem będzie poszukać Tęczy! To wspaniała sala zabaw, w której najmłodsi od razu nabiorą dobrych humorów a kolorowy świat piłek i konstrukcji stanie się prawdziwą przygodą. Zjeżdżalnie, pontony, wielkie piłki do skakania i inne fantastyczne zabawki umilą czas wszystkim małym gościom. 


Urodziny dla dzieci możecie zorganizować tu na tej sali lub też wynająć animatora, który poprowadzi wspaniałe zabawy. Malowanie buziek, modelowanie baloników, pokaz wielkich baniek i wiele różnych animacji, konkursów z nagrodami, tańców, hulańców i swawoli czeka na wszystkich chętnych. Zaletą Tęczowej oferty jest jej elastyczność. Dostosowana do potrzeb klienta, tak, aby spełnić jego wszystkie oczekiwania. Nieważne jaka uroczystość, czy to chrzciny, wesele, ogródkowy piknik czy festyn, profesjonalny animator odnajdzie się w każdej sytuacji i w każdym miejscu. 


Organizowane są tu również imprezy z okazji np. andrzejki, halloween czy mikołajek. Warto wziąć w nich udział i fantastycznie spędzić czas na wspaniałej zabawie. 

Dorośli mogą odpocząć w strefie rodzica i w spokoju zająć się swoimi sprawami podczas figlów dzieci. 


Sami się przekonajcie gdzie zaczyna się Tęcza, a gdzie kończy. Odkryjcie ile wspaniałych rzeczy się pod nią kryje.  • Kawiarnia
  • Restauracja/Bar
  • WC
  • Parking
  • Dostęp do WiFi
  • Biurko do pracy
  • Zakaz palenia

Skomentuj artykuł< Poprzedni artykułŻabkolandiaŻabkolandia
Dodano 04.07.2018 14:45

Profesjonalna obsługa zadba o małych i dużych gości, aby każdy wyszedł stąd zadowolony i jeszcze tu wrócił...!

Następny artykuł >Mini Świat - wewnętrzny plac zabawMini Świat - wewnętrzny plac zabaw
Dodano 13.07.2018 09:02

To zaskakujące miejsce urządzali ludzie o wielkim sercu, którzy wiedzieli jakie są potrzeby dzieci, żeby czuły się tu bezpiecznie i radośnie!

Pozwól nam tworzyć dla Ciebie

Sami będąc rodzicami, staramy się przygotowywać dla Ciebie atrakcyjne artykułu pozwalające zorganizować czas z Twoimi pociechami oraz wynajdujemy obiekty turystyczne spełniające wymogi naszych pociech.


Nasz serwis w dużej mierze utrzymuje się z reklam, dlatego:


Jeżeli nie chcesz płacić za przeglądanie treści wyłącz AdBlocka i ciesz się zawartością naszego serwisu Wyłączony
Przeglądaj dalej nasz serwis bez reklam zapisując się na newsletter dzięki któremu otrzymasz jedną reklamę dziennie Rejestruję
Uzyskaj pełny dostęp do treści na okres jednego miesiąca za jedyne 9,99 zł Wybieram