Gdzie jechać?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

Klockownia, Warszawa

Kontakt

tel: 533 334 090
e-mail: renova@klockownia.com
https://www.klockownia.com/

Adres

ul. Rembielińska 20, 03-352 Warszawa

Opis sali

Klockownia to miejsce, w którym nudzić się nie będziecie. To wyjątkowy plac zabaw i zarazem centrum edukacji, w którym Wasze dzieci mają szansę rozwijania kompetencji społecznych, twórczego myślenia przestrzennego, logiki, wyobraźni, koncentracji oraz małej i dużej motoryki. Zabawa z klockami daje możliwość osiągania własnych, małych sukcesów. Każdy uczestnik ma do dyspozycji klocki unikalnych kształtów, różnej wielkości i wielorakiej struktury. To miejsce, które połączy małych i dużych, bo nawet dorośli często dają się wciągnąć w zabawę. 


Wyznaczono tu strefy, ze względu na wiek i różnorodność klocków. Dla najmłodszych gości przygotowano klocki duże, miękkie, plastyczne i magnetyczne, które doskonale nadają się dla tych, którzy zaczynają dopiero przygodę ze światem konstrukcji. W strefie klocków dużych Wasze dzieci nauczą się współpracy i nawiązywania nowych znajomości. Noszenie i układanie zabawek wymaga wzajemnej pomocy, zachęca do komunikacji i wspólnej pracy w grupie. Strefa dużych cegieł to miejsce przeznaczone dla prawdziwych projektantów i budowniczych. Zanim powstanie stabilna konstrukcja, musi powstać plan wykonania. 


Klocki ze stref “Majster w akcji” czy “Na 4 ręce” pozwalają dzieciom budować nawet takie konstrukcje które są wyższe od nich samych. Można na nie stanąć i do woli się wspinać. Ich układanie, podnoszenie zachęca do pełnych ruchów ciała co pomaga rozwijać umiejętności motoryczne i siłę mięśni.


W ofercie Klockowni znajduje się również organizacja urodzin. Takie niebanalne przeżycie najważniejszego dnia w roku z pewnością zadowoli każdego jubilata i jego gości.Prowadzone są tu również ciekawe warsztaty dla najmłodszych. Z pewnością dzieci pokochają to, czego się będą uczyć.


Mając do dyspozycji różne klocki dzieci szybko tworzą oryginalne projekty, które nie sposób powtórzyć. Takie doświadczanie swobodnej zabawy bez instrukcji i ingerencji dorosłych jest niezmiernie ważne w dzisiejszych czasach.


  • Kawiarnia
  • Restauracja/Bar
  • WC
  • Parking
  • Dostęp do WiFi
  • Biurko do pracy
  • Zakaz palenia

Skomentuj artykuł< Poprzedni artykułPeReLunia Dąbrowa GórniczaPeReLunia Dąbrowa Górnicza
Dodano 18.06.2018 09:20

Ta bawialnia to rodzinne przedsięwzięcie, zrodzone z pasji i zamiłowania do twórczego spędzania wolnego czasu z dziećmi...

Następny artykuł >Klockownia, Piotrków TrybunalskiKlockownia, Piotrków Trybunalski
Dodano 04.07.2018 13:22

Jeżeli szukacie miejsca, gdzie rodzeństwo pomimo dużej różnicy wiekowej miło spędzi czas razem, to proponujemy - Klockownię! Mali i duzi będą mieli tu

Pozwól nam tworzyć dla Ciebie

Sami będąc rodzicami, staramy się przygotowywać dla Ciebie atrakcyjne artykułu pozwalające zorganizować czas z Twoimi pociechami oraz wynajdujemy obiekty turystyczne spełniające wymogi naszych pociech.


Nasz serwis w dużej mierze utrzymuje się z reklam, dlatego:


Jeżeli nie chcesz płacić za przeglądanie treści wyłącz AdBlocka i ciesz się zawartością naszego serwisu Wyłączony
Przeglądaj dalej nasz serwis bez reklam zapisując się na newsletter dzięki któremu otrzymasz jedną reklamę dziennie Rejestruję
Uzyskaj pełny dostęp do treści na okres jednego miesiąca za jedyne 9,99 zł Wybieram