Gdzie jechać?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

Akukuu, Zakopiańska

Kontakt

tel: 695 848 470
e-mail: solvay@akukuu.pl
http://www.akukuu.pl/

Adres

ul. Zakopiańska 105, 30-418 Kraków

Opis sali

Akukuu to centrum zabaw dla dzieci do 12 roku życia, łączące rozrywkę z edukacją. Tutaj najmłodsi nie tylko spędzą czas na świetnej zabawie, ale też zdobędą w przyjemny sposób nową wiedzę. Na powierzchni ok 1000 m2 znajdują się strefy rozrywki wyposażone w mnóstwo atrakcji:


1. Merkury – to specjalnie przygotowana strefa dla najmłodszych. W jej obrębie znajdują się zjeżdżalnia, basenik z kulkami, miękkie zabawki "literki" i "stopki" oraz pufki.

2. Ziemia – tutaj znajdziecie trzy zjeżdżalnie i baseny z kulkami, mosty i mostki, armatki, siatki, przejścia, labirynty, tory przeszkód, drabiny, małpi gaj, huśtawki, karuzele i wiele więcej! W tej strefie mieszczą się również Łapa Szczęścia, stół do gry Ice Hockey, ruchome krzesło Roto, Wbijak (celowanie gumowym młotkiem).

3. Księżyc – czyli strefa interaktywna, znajdują się w niej dźwiękowy panel ścienny, magnetyczna kolorowanka i konsole Xbox. Prawdziwym szałem jest interaktywna podłoga, na której wyświetlane są gry i zabawy reagujące na ruch dziecka.

4. Mars - szaleństwo w tej strefie, świetną zabawę i rozładowanie energii gwarantuje sześć dużych usytuowanych tam trampolin.

5. Saturn - przeznaczony jest dla wszystkich fanów motoryzacji! To tutaj mieści się niesamowity tor wyścigowy dla gokartów. Zabawa w tej strefie umożliwia wzajemną rywalizację podczas wyścigów.

6. Uran - tutaj odbywają się prawdziwe dyskoteki. Sala wyposażona jest w telewizor, kulę disco zachwycającą mnóstwem kolorowych światełek i reflektory dające jeszcze więcej fantastyki.

7. Neptun - to strefa małego sportowca. Znajdują się w niej maszyny do ćwiczeń, bieżnia i rowerek stacjonarny. Sprzęt niczym z prawdziwej siłowni!


Dzieci na pewno nie będą się nudzić w Akukuu! Jeśli zechcecie uwiecznić najweselsze chwile tu spędzone, to do Waszej dyspozycji pozostaje wspaniała fotokabina. Akukuu to doskonałe miejsce na przyjęcia urodzinowe, które są dostosowywane do potrzeb solenizanta i jego rówieśników. W ofercie znajduje się aż 6 sal urodzinowych, które pomieszczą nawet 30 uczestników imprezy.


Pobyt w tym wspaniałym miejscu to doskonały pomysł na spędzenie aktywnie czasu dla dziecka przy równoczesnym odpoczynku rodziców w kąciku kawowym, który wyposażony jest w dostęp do internetu.


  • Kawiarnia
  • Restauracja/Bar
  • WC
  • Parking
  • Dostęp do WiFi
  • Biurko do pracy
  • Zakaz palenia

Skomentuj artykuł< Poprzedni artykułAkukuu, BratysławskaAkukuu, Bratysławska
Dodano 11.04.2018 14:39

Jest to największe w Małopolsce Centrum Zabaw dla dzieci!

Następny artykuł >Akukuu, RooseveltaAkukuu, Roosevelta
Dodano 11.04.2018 14:55

To centrum zabaw dla dzieci, w którym zabawa idzie w parze z edukacją.

Pozwól nam tworzyć dla Ciebie

Sami będąc rodzicami, staramy się przygotowywać dla Ciebie atrakcyjne artykułu pozwalające zorganizować czas z Twoimi pociechami oraz wynajdujemy obiekty turystyczne spełniające wymogi naszych pociech.


Nasz serwis w dużej mierze utrzymuje się z reklam, dlatego:


Jeżeli nie chcesz płacić za przeglądanie treści wyłącz AdBlocka i ciesz się zawartością naszego serwisu Wyłączony
Przeglądaj dalej nasz serwis bez reklam zapisując się na newsletter dzięki któremu otrzymasz jedną reklamę dziennie Rejestruję
Uzyskaj pełny dostęp do treści na okres jednego miesiąca za jedyne 9,99 zł Wybieram