Gdzie jechać?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

Paddington Club

Kontakt

tel: 730 803 907
http://www.klubpaddington.pl/

Adres

ul. Dziewanny 3/2a, 20-539 Lublin

Opis sali

To niezwykłe miejsce z pewnością Was zaskoczy. Tworzy go bawialnia, szkoła języka angielskiego oraz kawiarnia. Idealnie nadaje się ono do prowadzenia warsztatów muzycznych, plastycznych itp., kursów i wszelkiego rodzaju imprez tematycznych zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Cenna nauka w połączeniu z fantastyczną zabawą z pewnością przynosi zamierzone efekty. W bawialni pod okiem opiekunki dzieci mogą bawić się w domku, budować, rysować, układać puzzle czy grać w gry. Miejsce to zostało przygotowane w taki sposób, aby dzieci czuły się tu przytulnie.


Klub Paddington w swojej ofercie organizuje urodziny dla najmłodszych. Dysponuje 2 salami: bawialnianą z częścią kawiarnianą (60m2) oraz drugą salą do zabaw tematycznych (30m2) gdzie prowadzone są animacje.


Rodzice mogą tu napić się kawy, zjeść pyszne ciacho lub grillowane kanapki i jednocześnie mieć oko na swoje pociechy. W dodatku świetnym pomysłem jest połączenie takiej chwili relaksu z lekcją angielskiego. Tylko tutaj macie możliwość realizowania się w miłej i bezstresowej atmosferze. Więc warto korzystać!


Cały lokal prowadzony jest przez Fundację Lokalni Coolturalni, która organizuje twórcze działania dla dzieci oraz rodziców. Klub Paddington jest niewątpliwie  miejscem wielopokoleniowym, dedykowanym zarówno dzieciom jak i dorosłym.


  • Kawiarnia
  • Restauracja/Bar
  • WC
  • Parking
  • Dostęp do WiFi
  • Biurko do pracy
  • Zakaz palenia

Skomentuj artykuł< Poprzedni artykułSala zabaw KoronaSala zabaw Korona
Dodano 08.05.2018 09:59

To wspaniała sala zabaw, w której mieści się mnóstwo wielkich, kolorowych atrakcji dla najmłodszych!

Następny artykuł >AmeKidsAmeKids
Dodano 21.05.2018 08:53

Przedstawiamy Wam największą salę zabaw w Ząbkach! Znajdziecie w niej wszystko co potrzebują Wasze dzieci, aby fantastycznie spędzić swój czas na zaba

Pozwól nam tworzyć dla Ciebie

Sami będąc rodzicami, staramy się przygotowywać dla Ciebie atrakcyjne artykułu pozwalające zorganizować czas z Twoimi pociechami oraz wynajdujemy obiekty turystyczne spełniające wymogi naszych pociech.


Nasz serwis w dużej mierze utrzymuje się z reklam, dlatego:


Jeżeli nie chcesz płacić za przeglądanie treści wyłącz AdBlocka i ciesz się zawartością naszego serwisu Wyłączony
Przeglądaj dalej nasz serwis bez reklam zapisując się na newsletter dzięki któremu otrzymasz jedną reklamę dziennie Rejestruję
Uzyskaj pełny dostęp do treści na okres jednego miesiąca za jedyne 9,99 zł Wybieram