Gdzie jechać?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

LOOPY’S WORLD Wrocław

Kontakt

tel: 71 793 42 92
e-mail: wroclaw@loopys.pl
https://loopys.pl/

Adres

ul. Czekoladowa 20, 55-040 Bielany Wrocławskie

Opis sali

Dzięki temu wspaniałemu Centrum rozrywki dostarczycie dzieciom sporą dawkę ruchu i mnóstwo powodów do śmiechu. Umożliwicie im zdobywanie nowych umiejętności, podejmowanie wyzwań i pokonywanie własnych ograniczeń a wszystko podczas wspaniałej zabawy!


Celem tego miejsca jest zapewnienie aktywności fizycznej i radości w gronie najbliższych. Nie musicie się obawiać, bowiem Loopy’s World to obiekt nowoczesny, bezpieczny i zaprojektowany zgodnie z najlepszymi światowymi standardami.


Dorośli znajdą tu mnóstwo atrakcji również dla siebie. Mogą odprężyć się na wygodnych pufach,  wypić aromatyczną kawę, zjeść smaczną pizzę, przeczytać kolorową prasę, popracować przy laptopie korzystając z bezpłatnego dostępu do internetu albo dołączyć do maluchów i bawić się z nimi. Nuda jest tu nieznana, bowiem z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie na powierzchni, która wynosi 4000 m2.


Do głównych atrakcji należą: kilkupoziomowa konstrukcja, liczne zjeżdżalnie o różnym poziomie trudności, trampoliny, kolorowe boisko, tor saneczkowy, tunele, tajemnicze przejścia, ciemny pokój, tory przeszkód, mostki, równoważnie, 3-metrowa piłka, gigantyczna żółta opona, armatki i wulkany na sprężone powietrze.


Dla najmłodszych gości przygotowano oddzielną strefę malucha, a w niej wspaniałe budowisko z wielkimi ale lekkimi klockami, mini domki i baseny z kolorowymi piłkami.


Dla bardziej wymagających klientów, na specjalne życzenie, Centrum oferuje dodatkowe atrakcje, takie jak: Kino 5D, automaty uruchamiane za pomocą monet, gokarty, bumper cars, bumper animals, elektryczną kolejkę, fotele do masażu czy foto-budkę. Zatem to doskonałe miejsce na zorganizowanie różnego rodzaju przyjęć dla dzieci!


  • Kawiarnia
  • Restauracja/Bar
  • WC
  • Parking
  • Dostęp do WiFi
  • Biurko do pracy
  • Zakaz palenia

Skomentuj artykuł< Poprzedni artykułBoogie-Woogie Strefa Zabawy KoszęcinBoogie-Woogie Strefa Zabawy Koszęcin
Dodano 06.04.2018 12:02

To miejsce gdzie dzieci mogą przeżyć niesamowitą przygodę!

Następny artykuł >LOOPY’S WORLD GdańskLOOPY’S WORLD Gdańsk
Dodano 06.04.2018 12:51

To miejsce, które dostarcza dzieciom sporą dawkę aktywności, mnóstwo dobrego humoru oraz możliwość nawiązania nowych znajomości :)

Pozwól nam tworzyć dla Ciebie

Sami będąc rodzicami, staramy się przygotowywać dla Ciebie atrakcyjne artykułu pozwalające zorganizować czas z Twoimi pociechami oraz wynajdujemy obiekty turystyczne spełniające wymogi naszych pociech.


Nasz serwis w dużej mierze utrzymuje się z reklam, dlatego:


Jeżeli nie chcesz płacić za przeglądanie treści wyłącz AdBlocka i ciesz się zawartością naszego serwisu Wyłączony
Przeglądaj dalej nasz serwis bez reklam zapisując się na newsletter dzięki któremu otrzymasz jedną reklamę dziennie Rejestruję
Uzyskaj pełny dostęp do treści na okres jednego miesiąca za jedyne 9,99 zł Wybieram