Gdzie jechać?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

LOOPY’S WORLD Gdańsk

Kontakt

tel: 58 347 73 10
e-mail: gdansk@loopys.pl
https://loopys.pl

Adres

Al. Grunwaldzka 229, 80-266 Gdańsk

Opis sali

To miejsce, które dostarcza dzieciom sporą dawkę aktywności, mnóstwo dobrego humoru oraz możliwość nawiązania nowych znajomości. Poprzez zabawę dzieci zdobywają nowe umiejętności, podejmują wyzwania i pokonują własne ograniczenia, co stanowi cenną lekcję na przyszłość. Rodzinne Centrum Rozrywki Loopy’s World jest nowoczesne i zaprojektowane zgodnie z najlepszymi światowymi standardami.


Również dla Was dorosłych znajdą się tu udogodnienia, możecie odprężyć się przy aromatycznej kawie, przeczytać kolorową prasę, popracować przy laptopie korzystając z bezpłatnego dostępu do internetu albo dołączyć do maluchów i wspólnie się bawić! Atrakcji jest mnóstwo na dość dużej powierzchni, która wynosi 3000 m2, więc każdy znajdzie tu coś dla siebie.


Oto przykłady: kilkupoziomowa konstrukcja, zjeżdżalnie o różnym stopniu trudności i długości, trampoliny, kolorowe boiska, tor saneczkowy, tunele i tajemnicze przejścia, budowisko z ponad tysiącem dużych, lekkich klocków, mini ścianka wspinaczkowa, armatki i wulkany na sprężone powietrze. Jeżeli macie młodsze dzieci, nie musicie się martwić bo dla nich również przygotowano osobny kąt z atrakcjami dobranymi do ich wieku.


To jednak nie wszystko! Na terenie Centrum dostępne są również atrakcje dodatkowo płatne: Restauracja Loopy’s World, Cyber Strefa - atrakcje wirtualne 5D, automaty uruchamiane za pomocą monet, gokarty, kolorowa, elektryczna kolejka, komnata laserów – Misja Laser, studio tatuaży malowanych oraz stoisko wyrabiania prawa jazdy.


Doskonałym pomysłem wydaje się organizacja urodzin dzieciom w takim miejscu jak to! Do wyboru jest 8 tematów przyjęć, które dostosowane są do wieku solenizantów i jego gości. Tematy zmieniane są cyklicznie, więc wybór jest bardzo szeroki. Specjalnie dla miłośników sportu i footballu stworzony został pokój, w którym panuje prawdziwy klimat rodem jak na stadionie. Absolutnym hitem tego sezonu jest Patera Żelek, uwielbianych przez dzieci. Za każdym razem znika z urodzinowych stołów w mgnieniu oka!


Sprawdźcie sami i przekonajcie się warto tu spędzić swój wolny czas!


  • Kawiarnia
  • Restauracja/Bar
  • WC
  • Parking
  • Dostęp do WiFi
  • Biurko do pracy
  • Zakaz palenia

Skomentuj artykuł< Poprzedni artykułLOOPY’S WORLD WrocławLOOPY’S WORLD Wrocław
Dodano 06.04.2018 12:35

Dzięki temu wspaniałemu Centrum rozrywki dostarczycie dzieciom sporą dawkę ruchu i mnóstwo powodów do śmiechu!

Następny artykuł >Fun ClimbFun Climb
Dodano 06.04.2018 13:05

To strefa gdzie możecie z całą rodziną wspinać się po największych w Polsce ściankach i pokonać grawitację!

Pozwól nam tworzyć dla Ciebie

Sami będąc rodzicami, staramy się przygotowywać dla Ciebie atrakcyjne artykułu pozwalające zorganizować czas z Twoimi pociechami oraz wynajdujemy obiekty turystyczne spełniające wymogi naszych pociech.


Nasz serwis w dużej mierze utrzymuje się z reklam, dlatego:


Jeżeli nie chcesz płacić za przeglądanie treści wyłącz AdBlocka i ciesz się zawartością naszego serwisu Wyłączony
Przeglądaj dalej nasz serwis bez reklam zapisując się na newsletter dzięki któremu otrzymasz jedną reklamę dziennie Rejestruję
Uzyskaj pełny dostęp do treści na okres jednego miesiąca za jedyne 9,99 zł Wybieram