Gdzie jechać?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

Park Trampolin SALTOS - Wydawnicza

Kontakt

tel: 796 357 750
e-mail: wydawnicza@saltos.pl
https://www.saltos.pl/

Adres

ul. Wydawnicza 5, 92-333 Łódź

Opis sali

Każdy mały człowiek marzy o wzbiciu się w powietrze. Park trampolin SALTOS spełnia marzenia. Tylko tutaj możecie oderwać się od ziemi i unieść się w powietrzu. Z pewnością miejsce to dostarczy Wam nieziemskich wrażeń. Musicie wiedzieć, że w Łodzi dwie ulice słyną z takiego fantastycznego parku, więc zobaczcie gdzie macie bliżej,  na Widzewie przy CH Tulipan czy w pobliżu Manufaktury i spędźcie aktywnie swój czas!


Już po przekroczeniu progu Waszą uwagę zwróci wielka hala wypełniona trampolinami. Na ten widok nogi same będą chciały unieść się w powietrze! Te sportowe place zabaw dla dzieci i dla dorosłych, czynne są przez cały rok, niezależnie od pogody. Tym bardziej gdy za oknem deszcz, warto nie nudzić się w domu.


Wybór atrakcji jest bardzo duży od trampolin: klasycznych, sześciokątnych z przeszkodami do przeskakiwania, batut sportowych, basenów z gąbkami do ćwiczenia ewolucji, torów przeszkód, ścianek wspinaczkowych, długich trampolin gimnastycznych, po boiska do grania w zbijaka i trampoliny z koszami – do ćwiczenia wsadów. Wystarczy zebrać grupę znajomych i urządzić mecz w tych nietypowych warunkach. A może to świetny pomysł na integracyjne spotkanie firmowe?


Rodzice, którzy nie skuszą się na skoki ze swoimi dziećmi nie muszą się martwić, że czas będzie im się dłużył. Czekają tu na nich wygodne leżaki z widokiem na park, a dodatkowo znakomita kawa i lody dla ochłody kiedy jest gorąco! Raj po prostu dla dużych i małych!


Warto wiedzieć, że prowadzone są tu cenne lekcje wychowania fizycznego, akrobatyki oraz zajęcia fitness. Doskonałym pomysłem będzie spędzenie tu urodzin. Z pewnością uśmiechy nie będą znikały z twarzy solenizanta i jego gości!


Tak więc może warto wyskoczyć z foteli i przybyć zobaczyć na własne oczy atrakcje Parku Trampolin SALTOS w Łodzi? 


  • Kawiarnia
  • Restauracja/Bar
  • WC
  • Parking
  • Dostęp do WiFi
  • Biurko do pracy
  • Zakaz palenia

Skomentuj artykuł< Poprzedni artykułPark Trampolin SALTOS - SrebrzyńskaPark Trampolin SALTOS - Srebrzyńska
Dodano 13.11.2018 13:56

Tutaj każdy gość duży i mały może dać upust energii, a przy okazji potrenować. Tak miło spędzony czas z rodziną, grupą znajomych bądź z firmowym zespo

Następny artykuł >Sala zabaw HokusPokusSala zabaw HokusPokus
Dodano 13.11.2018 15:04

Tym razem prezentujemy Wam czarodziejskie miejsce, w których zakocha się każdy mały gość. Przekraczając próg tej sali zabaw, odkryjecie prawdziwą krai

Pozwól nam tworzyć dla Ciebie

Sami będąc rodzicami, staramy się przygotowywać dla Ciebie atrakcyjne artykułu pozwalające zorganizować czas z Twoimi pociechami oraz wynajdujemy obiekty turystyczne spełniające wymogi naszych pociech.


Nasz serwis w dużej mierze utrzymuje się z reklam, dlatego:


Jeżeli nie chcesz płacić za przeglądanie treści wyłącz AdBlocka i ciesz się zawartością naszego serwisu Wyłączony
Przeglądaj dalej nasz serwis bez reklam zapisując się na newsletter dzięki któremu otrzymasz jedną reklamę dziennie Rejestruję
Uzyskaj pełny dostęp do treści na okres jednego miesiąca za jedyne 9,99 zł Wybieram