Gdzie jechać?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

Tropiciele Zabawy

Kontakt

tel: 608 48 48 42
e-mail: tropicielezabawy@vp.pl
http://tropicielezabawy.pl/

Adres

Tuszyma 138, 39-321 Tuszyma

Opis sali

Kto z Was poszukuje przygód ten koniecznie musi trafić na ślad Tropicieli Zabawy w Tuszymie. Miejsce to powstało nie tylko z myślą o dzieciach ale również i o rodzicach. Podczas szaleństw małych łobuziaków, którzy będą miło spędzać czas, dorośli w tym czasie będą mieli okazję odpocząć, poczytać, spotkać się ze znajomymi lub popracować przy komputerze przy pysznej kawie lub herbacie.


Znajduje się tu wiele atrakcji m.in: przejścia z różnymi przeszkodami, kolorowa zjeżdżalnia, basen z piłeczkami, czy przedmioty do gry zręcznościowej Aktywność fizyczna oraz integracja z rówieśnikami korzystnie wpływa na rozwój dzieci już od najmłodszych lat.


Tropiciele Zabawy oferują także organizację urodzin tematycznych, imprez okolicznościowych, warsztatów kreatywnych dla rodziców i dzieci, animację zabaw oraz opiekę, kiedy dorośli mają coś ważnego do załatwienia. 


Ten największy Małpi Gaj w okolicy to wspaniała atrakcja, która sprawi mnóstwo radości małym uczestnikom. Odkryjcie i Wy to fantastyczne miejsce!


  • Kawiarnia
  • Restauracja/Bar
  • WC
  • Parking
  • Dostęp do WiFi
  • Biurko do pracy
  • Zakaz palenia

Skomentuj artykuł< Poprzedni artykułBajland - Play CityBajland - Play City
Dodano 21.08.2018 11:04

W Play City czeka na Was wspaniała bawialnia o powierzchni 400 mkw - est tu wszystko, czego maluchy potrzebują do wymarzonej zabawy!

Następny artykuł >Miki ŚmikiMiki Śmiki
Dodano 06.09.2018 12:13

Jeżeli chcecie dostarczyć swoim pociechom odrobinę radości koniecznie odwiedźcie miejsce, które powstało z myślą o nich samych...

Pozwól nam tworzyć dla Ciebie

Sami będąc rodzicami, staramy się przygotowywać dla Ciebie atrakcyjne artykułu pozwalające zorganizować czas z Twoimi pociechami oraz wynajdujemy obiekty turystyczne spełniające wymogi naszych pociech.


Nasz serwis w dużej mierze utrzymuje się z reklam, dlatego:


Jeżeli nie chcesz płacić za przeglądanie treści wyłącz AdBlocka i ciesz się zawartością naszego serwisu Wyłączony
Przeglądaj dalej nasz serwis bez reklam zapisując się na newsletter dzięki któremu otrzymasz jedną reklamę dziennie Rejestruję
Uzyskaj pełny dostęp do treści na okres jednego miesiąca za jedyne 9,99 zł Wybieram