Gdzie jechać?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

Miki Śmiki

Kontakt

tel: 575-800-035
e-mail: mikismikisalazabaw@gmail.com
https://www.mikismiki.com/

Adres

ks. kard. S. Wyszyńskiego 26/u1, 70-203 Szczecin

Opis sali

Jeżeli chcecie dostarczyć swoim pociechom odrobinę radości koniecznie odwiedźcie miejsce, które powstało z myślą o nich samych - Miki Śmiki. Organizatorzy to szczęśliwi rodzice, którzy dołożyli wszelkich starań, aby sala zabaw zapewniała niezapomniane chwile wszystkim uczestnikom. To magiczne i przytulne miejsce, w którym każde dziecko jak i rodzic, poczuje się wyjątkowo, a kameralny klimat wewnątrz  zapewni spokój i poczucie bezpieczeństwa. 


W tej czarodziejskiej krainie można zorganizować dziecku wyjątkowe urodziny bądź jakiekolwiek przyjęcie okolicznościowe we wspaniałej sali. W animacjach spotkać się możemy między innymi z Myszką Miki, podziwiać bańki mydlane, a także pomalować dzieciom buzie! ;) Animatorzy zajmą się całą organizacją imprezy, a rodzice zostaną bez przygotowań, zakupów i co najważniejsze bez sprzątania po przyjęciu. Dodatkowo "Miki Śmiki" posiada także trzecią salę, w której można organizować większe przyjęcia na wyłączność, jak np. komunia. 


Tylko tutaj znajdują się dwie sale zabaw w pełni wyposażone dla starszych jak i najmłodszych dzieci, gdzie wspaniałe konstrukcje, baseny z piłeczkami, labirynty, zjeżdżalnie i wiele innych atrakcji dostarczą niezapomnianą dawkę wrażeń.


Mamy, które karmią swoje dzieci mogą wygodnie usiąść w strefie wypoczynkowej. Każdy rodzic może obserwować swoje dzieci podczas figlów w piłeczkach, siedząc wygodnie i relaksując się. Nie będzie też problemu z przebraniem najmłodszych dzieci - w toalecie znajduje się naścienny przewijak dla niemowlaków. Warto również dodać, że lokal jest klimatyzowany, a wejście do niego jest prosto z ulicy - można bez problemu podjechać wózkiem.


Koniecznie trzeba odkryć to miejsce i przekonać się, że warto spędzić tu swój wolny czas!


  • Kawiarnia
  • Restauracja/Bar
  • WC
  • Parking
  • Dostęp do WiFi
  • Biurko do pracy
  • Zakaz palenia

Skomentuj artykuł


Komentarze

Arek19.09.2018 | 12:49

Super sala zabaw, czysta, zadbana, dużo zabawek atrakcji jednym słowem rewelka !!


< Poprzedni artykułTropiciele ZabawyTropiciele Zabawy
Dodano 28.08.2018 11:42

Kto z Was poszukuje przygód ten koniecznie musi trafić na ślad Tropicieli Zabawy w Tuszymie...!

Następny artykuł >Bawialnia BumerangBawialnia Bumerang
Dodano 07.09.2018 08:05

To miejsce dla każdego małego skoczka, biegacza i akrobaty, który chce dołączyć do Gangu Kangura!

Pozwól nam tworzyć dla Ciebie

Sami będąc rodzicami, staramy się przygotowywać dla Ciebie atrakcyjne artykułu pozwalające zorganizować czas z Twoimi pociechami oraz wynajdujemy obiekty turystyczne spełniające wymogi naszych pociech.


Nasz serwis w dużej mierze utrzymuje się z reklam, dlatego:


Jeżeli nie chcesz płacić za przeglądanie treści wyłącz AdBlocka i ciesz się zawartością naszego serwisu Wyłączony
Przeglądaj dalej nasz serwis bez reklam zapisując się na newsletter dzięki któremu otrzymasz jedną reklamę dziennie Rejestruję
Uzyskaj pełny dostęp do treści na okres jednego miesiąca za jedyne 9,99 zł Wybieram