Gdzie jechać?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

Akukuu, Bratysławska

Kontakt

tel: 661 776 420
e-mail: bratyslawska@akukuu.pl
http://www.akukuu.pl/

Adres

ul. Bratysławska 4, 31-201 Kraków

Opis sali

Jest to największe w Małopolsce Centrum Zabaw dla dzieci! Na małych poszukiwaczy przygód czeka nowoczesny plac zabaw o powierzchni aż 1240 m2. Na tej przestrzeni znajdują się strefy rozrywki wyposażone w cudowne atrakcje. W każdej części można miło spędzić czas:


1. Uran - wyposażona jest w telewizor, kulę disco zachwycającą mnóstwem kolorowych światełek i reflektory dające jeszcze więcej fantastyki.

2. Saturn - tu znajdziecie niesamowity tor wyścigowy dla gokartów. Dziecko może samodzielnie wcisnąć pedał gazu i jeździć do woli.

3. Mars - tu można poszaleć na trampolinach, co gwarantuje świetną zabawę, rozładowanie energii i wiele radości.

4. Ziemia - tu znajdują się dwu i trzypoziomowe konstrukcje do zabaw, na których dzieci poczują się jak w raju. Pięć niesamowitych zjeżdżalni: pontonowa „donut”, falista, stroma, tubowa oraz spiralna. Mieści się tutaj również najwyższa w Polsce wieża wspinaczkowa „Spider Tower”, kolorowe baseny z kulkami i armatki pneumatyczne. Do tego „gravity jump”, talerzyki obrotowe, równoważnia, mosty, tunele, rampy, labirynty, mysie dziury, trójkątne wejścia oraz orle gniazdo.

5. Księżyc - strefa interaktywna czyli planeta dla prawdziwego odkrywcy! Znajdują się w niej dotykowy panel, konsole Xbox i niesamowita podłoga interaktywna. Prawdziwym szałem są wyświetlane na niej gry i zabawy reagujące na ruch dziecka.

6. Merkury - specjalnie przygotowana strefa dla najmłodszych. W jej obrębie znajdują się dwutorowa zjeżdżalnia, duży basen z kulkami, podłoga z siatki na wzniesionym poziomie, transparentne przejście tubowe. Jest tutaj również panel interaktywny „far fun” i  duże puzzle „cyferki”. A to wszystko na mięciutkiej podłodze z pufkami.


Akukuu doskonale nadaje się również na przyjęcia urodzinowe. Plan uroczystości dostosowany jest do potrzeb solenizanta i jego rówieśników. W ofercie znajdziecie 5 wspaniałych sal urodzinowych. Animator zadba o to, aby każdy jubilat wspominał swoje święto bardzo długo. Jeżeli lubicie zdjęcia, to do Waszej dyspozycji pozostaje fotokabina. Pobyt w Akukuu to doskonały pomysł na zabawę dla dzieci i odpoczynek dla rodziców, którzy mogą zrelaksować się w kąciku kawowym, który wyposażony jest w darmowy internet.


  • Kawiarnia
  • Restauracja/Bar
  • WC
  • Parking
  • Dostęp do WiFi
  • Biurko do pracy
  • Zakaz palenia

Skomentuj artykuł< Poprzedni artykułStacja FrajdaStacja Frajda
Dodano 11.04.2018 09:27

Stacja Frajda to przestrzeń dla dużych i małych - zawsze zaskakuje gości czymś nowym!

Następny artykuł >Akukuu, ZakopiańskaAkukuu, Zakopiańska
Dodano 11.04.2018 14:44

Tutaj najmłodsi nie tylko spędzą czas na świetnej zabawie, ale też zdobędą w przyjemny sposób nową wiedzę.

Pozwól nam tworzyć dla Ciebie

Sami będąc rodzicami, staramy się przygotowywać dla Ciebie atrakcyjne artykułu pozwalające zorganizować czas z Twoimi pociechami oraz wynajdujemy obiekty turystyczne spełniające wymogi naszych pociech.


Nasz serwis w dużej mierze utrzymuje się z reklam, dlatego:


Jeżeli nie chcesz płacić za przeglądanie treści wyłącz AdBlocka i ciesz się zawartością naszego serwisu Wyłączony
Przeglądaj dalej nasz serwis bez reklam zapisując się na newsletter dzięki któremu otrzymasz jedną reklamę dziennie Rejestruję
Uzyskaj pełny dostęp do treści na okres jednego miesiąca za jedyne 9,99 zł Wybieram