Gdzie jechać?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

Stacja Frajda

Kontakt

tel: 886 877 507
e-mail: kontakt@stacjafrajda.pl
http://stacjafrajda.pl/

Adres

ul. Handlowa 27, 05-120 Legionowo

Opis sali

Wszystkie dzieci mogą liczyć tu na dobrą zabawę w świecie kolorowych zabawek i magicznych kulek w sali zabaw. Można również skorzystać tu z interesujących zajęć i warsztatów, które swoim programem przyciągają nie tylko dzieci, ale i rodziców. Pośród atrakcji znaleźć można kartonowe puzzle, klocki do konstrukcji przestrzennych, puzzle oraz gry planszowe.


Sala kreatywności przeznaczona jest dla najmłodszych, gdzie mogą  dowolnie korzystać z artykułów plastycznych, a miłe „ciocie” pomogą zrobić koraliki, smoka z rolek po papierze toaletowym, czy ostatni hit – własnego minionka.

Jeżeli Wasze pociechy lubią komputery, to proponujemy skorzystać ze specjalnej, oddzielnej sali informatycznej, która jest przystosowana do zajęć komputerowych, rozgrywek lan oraz ciekawych warsztatów.


Każdy znajdzie tu coś dla siebie: warsztaty Lego, klub mam czy warsztaty MAMA i JA od lat mają swoich stałych wielbicieli. Podczas zabawy rodzice mogą spokojnie spędzić czas w kawiarni przy aromatycznej kawie, kolorowej gazecie czy ciekawej książce lub skorzystać z chwili relaksu w uroczym ogródku.


W dostępnej kawiarni panuje prawdziwy domowy klimat. Można tu zjeść smaczne ciasto, deser z sezonowych owoców czy lodów oraz wypić pyszną herbatę lub kawę. Raz w miesiącu w niedzielę organizowane są Rodzinne Śniadania. To czas kiedy z całą rodziną możecie skorzystać z przestrzeni Frajdy.


Urodziny to wyjątkowy dzień w życiu każdego dziecka. Animatorzy, którzy pracują tu dokładnie wiedzą jak wiele radości i niezapomnianych przeżyć dostarcza dobrze przygotowana impreza. Do każdego zamówienia starają się podchodzić indywidualnie dbając o każdy szczegół – wszystko po to by mały Jubilat/Jubilatka wyszli z uśmiechem.


Z pewnością to miejsce stale się rozwija i kto wie, czym jeszcze Was zaskoczy:)


  • Kawiarnia
  • Restauracja/Bar
  • WC
  • Parking
  • Dostęp do WiFi
  • Biurko do pracy
  • Zakaz palenia

Skomentuj artykuł< Poprzedni artykułSala zabaw Fikołki - WrocławSala zabaw Fikołki - Wrocław
Dodano 09.04.2018 15:19

Miejsce to oferuje rozrywkę, warsztaty edukacyjne i zajęcia plastyczne!

Następny artykuł >Akukuu, BratysławskaAkukuu, Bratysławska
Dodano 11.04.2018 14:39

Jest to największe w Małopolsce Centrum Zabaw dla dzieci!

Pozwól nam tworzyć dla Ciebie

Sami będąc rodzicami, staramy się przygotowywać dla Ciebie atrakcyjne artykułu pozwalające zorganizować czas z Twoimi pociechami oraz wynajdujemy obiekty turystyczne spełniające wymogi naszych pociech.


Nasz serwis w dużej mierze utrzymuje się z reklam, dlatego:


Jeżeli nie chcesz płacić za przeglądanie treści wyłącz AdBlocka i ciesz się zawartością naszego serwisu Wyłączony
Przeglądaj dalej nasz serwis bez reklam zapisując się na newsletter dzięki któremu otrzymasz jedną reklamę dziennie Rejestruję
Uzyskaj pełny dostęp do treści na okres jednego miesiąca za jedyne 9,99 zł Wybieram