Gdzie jechać?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

STUDIO KIDS - Centrum Rodzinnej Rozrywki

Kontakt

tel: 531 892 180
e-mail: nysa@studio-kids.pl
http://www.studio-kids.pl/

Adres

ul. Grodkowska 46, 48-300 Nysa

Opis sali

STUDIO KIDS to najnowocześniejsze Centrum Rodzinnej Rozrywki w województwie opolskim! Od września 2018 jeszcze większe i jeszcze bogatsze! Teraz to ponad 1150m2 wypełnionych odlotowymi atrakcjami, gdzie spełniają się dziecięce marzenia!


To bogata Strefa Malucha, Juniora, Nastolatka, Rodzica oraz najlepsze atrakcje zgromadzone w jednym miejscu: Zjeżdżalnia Pontonowa, Trampoliny, Ninja Park, Ścianki Wspinaczkowe, Baseny z kulkami, liczne Zjeżdżalnie, ogromne Budowisko, Zabawki interaktywne, Music Studio, Strefa Fit i wiele innych! Wszystko po to, aby uszczęśliwić każde dziecko i rodzica! :) 


Każdą wizytę można urozmaicić o atrakcyjne dodatki: malowanie twarzy, skręcanie balonów, przejażdżki na symulatorach, zdjęcie w fotobudce, kręgle i inne różności! Tu również zorganizujecie wymarzone przyjęcia urodzinowe dla swoich dzieci, spotkacie się z ulubionymi postaciami z bajek, weźmiecie udział w odlotowych imprezkach tematycznych (Karnawał, Dzień Dziecka, Halloween, Mikołajki, itp.) oraz przeżyjecie niesamowitą przygodę podczas wycieczek dla szkół i przedszkoli!


Czekają też liczne udogodnienia: przepyszna kawa/herbata/czekolada, duży bezpłatny parking dla samochodów osobowych oraz autobusów, strefa chillout, promocyjne ceny biletów, przystanek książka, klimatyzacja, monitoring! STUDIO KIDS to gwarancja najwyższej jakości oraz beztroska, aktywna i bezpieczna zabawa w każdą pogodę i to przez cały rok! Najlepsza forma aktywności dla dzieci do 13 roku życia!

 

Centrum wykonane zostało z bezpiecznych, atestowanych, wysokiej jakości materiałów wyprodukowanych w Unii Europejskiej, co gwarantuje bezpieczeństwo oraz zadowolenie Dzieci i Rodziców!


  • Kawiarnia
  • Restauracja/Bar
  • WC
  • Parking
  • Dostęp do WiFi
  • Biurko do pracy
  • Zakaz palenia

Skomentuj artykuł< Poprzedni artykułJumpMaxJumpMax
Dodano 01.10.2018 15:39

Mamy kolejną ciekawą propozycję na spędzenie wolnego czasu dla całej rodziny. Wystarczy skoczyć do JumpMax - Centrum Rozrywki, aby przeżyć niesamowite

Następny artykuł >Mini ClubMini Club
Dodano 13.11.2018 13:59

Odsłaniamy kolejne miejsce dające ogrom radości dzieciakom i chwilę spokoju ich rodzicom. To prawdziwa innowacyjna kraina rozrywki i zabawy kryjąca wi

Pozwól nam tworzyć dla Ciebie

Sami będąc rodzicami, staramy się przygotowywać dla Ciebie atrakcyjne artykułu pozwalające zorganizować czas z Twoimi pociechami oraz wynajdujemy obiekty turystyczne spełniające wymogi naszych pociech.


Nasz serwis w dużej mierze utrzymuje się z reklam, dlatego:


Jeżeli nie chcesz płacić za przeglądanie treści wyłącz AdBlocka i ciesz się zawartością naszego serwisu Wyłączony
Przeglądaj dalej nasz serwis bez reklam zapisując się na newsletter dzięki któremu otrzymasz jedną reklamę dziennie Rejestruję
Uzyskaj pełny dostęp do treści na okres jednego miesiąca za jedyne 9,99 zł Wybieram