Gdzie jechać?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

Sala zabaw Świat Dory

Kontakt

tel: 510 401 500
e-mail: swiatdory@kielek.com.pl
http://www.swiatdory.pl/

Adres

ul. Bocheńskiego 69, Katowice

Opis sali

To przyjazne miejsce dla najmłodszych gości, stworzone po to, aby zagwarantować dzieciom niesamowite przygody oraz pokazać im inny wymiar zabawy! Znajduje się tu mnóstwo udogodnień przygotowanych specjalnie z myślą o rodzicach i opiekunach. Do dyspozycji zostaje przytulna kawiarenka, w której można napić się przepysznej kawy, zjeść smaczne ciastko, obejrzeć telewizję i skorzystać z bezprzewodowego internetu. Cały obiekt jest klimatyzowany i monitorowany.

Powierzchnia sali wynosi 250 m i została wyłożona miękkimi dywanami, na których umieszczono kolorową konstrukcję. Sala jest regularnie czyszczona specjalnymi środkami antyalergicznymi. Specjalnie wygospodarowana została przestrzeń dla maluszków. W ich kąciku znajdują się wygodne bujaczki, kolorowy domek z kuchenką, ogromne klocki, tajemniczy tunel i atrakcyjne samochodziki.


Każdy może znaleźć tutaj coś dla siebie. Na konstrukcję dla starszych prowadzi ciekawy labirynt, wymagający skupienia uwagi. Można się tutaj wspinać po schodkach i linkach, przeczołgiwać tunelami, zjeżdżać z 6 metrowej zjeżdżalni albo skorzystać z toru saneczkowego. Jest również basen z kolorowymi piłeczkami i trampolina. Świat Dory posiada również czarodziejską matę interaktywną, po której dzieci mogą skakać, biegać i łapać wirtualne przedmioty. Tutaj również możesz zaplanować przyjęcie dla swoich dzieci, będzie to z pewnością doskonały pomysł!


  • Kawiarnia
  • Restauracja/Bar
  • WC
  • Dostęp do WiFi
  • Biurko do pracy

Skomentuj artykułNastępny artykuł >Sala zabaw Figlo RajSala zabaw Figlo Raj
Dodano 05.04.2018 15:29

To miejsce z pewnością spodoba się Waszym dzieciom. Po przekroczeniu progu będzie się Wam wydawało, że wylądowaliście w prawdziwej krainie bajek, bowi

Pozwól nam tworzyć dla Ciebie

Sami będąc rodzicami, staramy się przygotowywać dla Ciebie atrakcyjne artykułu pozwalające zorganizować czas z Twoimi pociechami oraz wynajdujemy obiekty turystyczne spełniające wymogi naszych pociech.


Nasz serwis w dużej mierze utrzymuje się z reklam, dlatego:


Jeżeli nie chcesz płacić za przeglądanie treści wyłącz AdBlocka i ciesz się zawartością naszego serwisu Wyłączony
Przeglądaj dalej nasz serwis bez reklam zapisując się na newsletter dzięki któremu otrzymasz jedną reklamę dziennie Rejestruję
Uzyskaj pełny dostęp do treści na okres jednego miesiąca za jedyne 9,99 zł Wybieram