Gdzie jechać?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

GOjump Kraków-Centralna

Kontakt

tel: 533 399 245
e-mail: krakow-centralna@gojump.pl
http://gojump.pl/

Adres

ul. Centralna 41A, 31-586 Kraków

Opis sali

Jeżeli chcecie na moment zapomnieć o nauce, szkole, obowiązkach domowych i pracy to musicie odwiedzić GOjump w Krakowie, aby nabrać pozytywnej energii! Przygotowany został tu absolutnie niebanalny zestaw zajęć dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Trenerzy to mistrzowie w swoich dziedzinach, a przy okazji bardzo kontaktowi ludzie.


Nauka równowagi i koordynacji ruchów na torze przeszkód, nauka przewrotów i salt na trampolinach, trening wytrzymałości w basenie z gąbkami, lekcje z akrobatyki i parkour, wszystko to uczy bardzo ważnej świadomości ruchowej. Bez względu które zajęcia się wybierzecie zagwarantują one poprawę kondycji dobre samopoczucie i świetną zabawę dla Was. A kto może wziąć udział? Niemal każdy kto czuje się na siłach, od maluchów po zwinną babcię! :)


Fitness na trampolinach przy wykorzystaniu hantelek, gąbek i gum czyni, że nie będziecie chcieli przerwać ćwiczeń. Poprzez pracę mięśni głębokich poprawicie swoją sylwetkę i zbudujecie stabilizację mięśniową.


Zorganizujcie swoim dzieciom urodziny w tak fantastycznym miejscu i cieszcie się spokojem w JumpBarze, gdzie czekać będzie pyszna kawa, ciacho i widok na szalejących solenizantów i ich gości. 


Ruch to zdrowie, więc nie siedźcie w domu lecz wyrwijcie się do GOjump, zapiszcie się na zajęcia i naładujcie się na kolejny tydzień!!!  • Kawiarnia
  • Restauracja/Bar
  • WC
  • Parking
  • Dostęp do WiFi
  • Biurko do pracy
  • Zakaz palenia

Skomentuj artykuł< Poprzedni artykułGOjump Kraków-MatecznyGOjump Kraków-Mateczny
Dodano 27.09.2018 09:00

Poprawcie sobie samopoczucia, poruszajcie się i zapiszcie na te wspaniałe zajęcia organizowane w GoJump. Bądźcie dumni nie tylko ze swoich dzieci, ale

Następny artykuł >GOjump Bielsko-BiałaGOjump Bielsko-Biała
Dodano 27.09.2018 08:59

Tutaj liczy się zabawa, aktywność fizyczna i super zajawka z trenerami. Kto chętny?

Pozwól nam tworzyć dla Ciebie

Sami będąc rodzicami, staramy się przygotowywać dla Ciebie atrakcyjne artykułu pozwalające zorganizować czas z Twoimi pociechami oraz wynajdujemy obiekty turystyczne spełniające wymogi naszych pociech.


Nasz serwis w dużej mierze utrzymuje się z reklam, dlatego:


Jeżeli nie chcesz płacić za przeglądanie treści wyłącz AdBlocka i ciesz się zawartością naszego serwisu Wyłączony
Przeglądaj dalej nasz serwis bez reklam zapisując się na newsletter dzięki któremu otrzymasz jedną reklamę dziennie Rejestruję
Uzyskaj pełny dostęp do treści na okres jednego miesiąca za jedyne 9,99 zł Wybieram