Gdzie jechać?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

GOjump Kraków-Mateczny

Kontakt

tel: 577 332 335
e-mail: krakow-mateczny@gojump.pl
http://gojump.pl/

Adres

ul. Rzemieślnicza 20G, 30-363 Kraków

Opis sali

To nie tylko park trampolin, ale i miejsce, które poprawi Waszą kondycję oraz przyniesie wiele korzyści dla zdrowia i samopoczucia. Gry, zabawy i odpowiednio dobrane ćwiczenia zamienią niekończącą się energię każdego dziecka w nowe umiejętności akrobatyczne i gimnastyczne. 


Tylko tu możecie poznać czym jest akrobatyka z nauką skoków na trampolinie i ścieżce oraz ćwiczeniami rozciągającymi i wzmacniającymi. Znajdziecie tu wiele możliwości rozwoju pod czujnym okiem profesjonalnych trenerów. Również dorośli mogą wziąć udział w ćwiczeniach powietrznych na przyrządach takich jak kółka, poręcze czy koń gimnastyczny i nauczyć się precyzji, dokładności, dynamiki ruchów, a także płynnego łączenia różnych technik parkour.


Tricking jest nieformalną nazwą stosunkowo nowego sportu łączącego sztuki walki, gimnastykę i breakdance. Ma na celu stworzenie estetycznego połączenia salt, kopnięć i obrotów. Może to coś dla Was?


Fitness na trampolinach poprawia kondycję, sprawność i koordynację, przy wykorzystaniu hantelek, gąbek i gum, a przy okazji przynosi wiele radości.


Kalistenika ma pozytywny wpływ na układ krwionośny człowieka oraz kształtuje mięśnie, równowagę, zwinność i koordynację. Wykorzystuje się ją w ramach treningu wojskowego oraz wychowania fizycznego w szkołach na całym świecie.


Dobra impreza urodzinowa to taka, którą się wspomina. W miejscu takim jak to każdy mały solenizant będzie szczęśliwy. Animatorzy zadbają o niego i o jego gości. 


Poprawcie sobie samopoczucia, poruszajcie się i zapiszcie na te wspaniałe zajęcia organizowane w GOjump. Bądźcie dumni nie tylko ze swoich dzieci, ale i z siebie!  • Kawiarnia
  • Restauracja/Bar
  • WC
  • Parking
  • Dostęp do WiFi
  • Biurko do pracy
  • Zakaz palenia

Skomentuj artykuł< Poprzedni artykułStacja Grawitacja ŁódźStacja Grawitacja Łódź
Dodano 25.09.2018 13:06

Jak sama nazwa wskazuje to prawdziwa kraina o nieziemskich przeżyciach! Świetna atmosfera, przyjazne miejsce oraz niezapomniane chwile - gwarantowane!

Następny artykuł >GOjump Kraków-CentralnaGOjump Kraków-Centralna
Dodano 27.09.2018 08:59

Jeżeli chcecie na moment zapomnieć o nauce, szkole, obowiązkach domowych i pracy to musicie odwiedzić GoJump!

Pozwól nam tworzyć dla Ciebie

Sami będąc rodzicami, staramy się przygotowywać dla Ciebie atrakcyjne artykułu pozwalające zorganizować czas z Twoimi pociechami oraz wynajdujemy obiekty turystyczne spełniające wymogi naszych pociech.


Nasz serwis w dużej mierze utrzymuje się z reklam, dlatego:


Jeżeli nie chcesz płacić za przeglądanie treści wyłącz AdBlocka i ciesz się zawartością naszego serwisu Wyłączony
Przeglądaj dalej nasz serwis bez reklam zapisując się na newsletter dzięki któremu otrzymasz jedną reklamę dziennie Rejestruję
Uzyskaj pełny dostęp do treści na okres jednego miesiąca za jedyne 9,99 zł Wybieram