Gdzie jechać?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

AmeKids

Kontakt

tel: 789-25-03-04
e-mail: info@amekids.pl
http://www.amekids.pl/

Adres

ul. Szwoleżerów 104, 05-091 Ząbki

Opis sali

Przedstawiamy Wam największą salę zabaw w Ząbkach! Znajdziecie w niej wszystko co potrzebują Wasze dzieci, aby fantastycznie spędzić swój czas na zabawie w gronie rówieśników. W Ame Kids znajduje się dwupoziomowy małpi gaj o powierzchni 40 m2, zjeżdżalnie, tor przeszkód, basen z kolorowymi piłkami, stymulujące zabawki i wiele innych niespodzianek. W dodatku urządzono tu kąciki zainteresowań, w których każdy mały artysta może rozwijać swoje talenty. Z myślą o najmłodszych został stworzony odrębny kącik malucha.


Animatorzy z przyjemnością umilą czas każdemu, kto zechce spędzić tu swoje urodziny. Solenizant i jego goście z pewnością na długo zapamiętają taką uroczystości. Ponadto mieści się tu wspaniała sala eventowa.


O rodzicach również nie zapomniano i stworzono specjalnie dla nich komfortowy kąt, gdzie przy aromatycznej kawie w zasięgu darmowego wi-fi mogą odpocząć podczas zabaw swoich pociech. Dodatkowo dla chętnych istnieje możliwość odbycia treningu w AmeFit. Udogodnieniem jest mieszcząca się tu  kawiarnia, która serwuje przepyszne przekąski oraz napoje na zimno i gorąco.


Zapewnijcie swoim dzieciom możliwość niezapomnianej zabawy i poznajcie z bliska magiczną i wyjątkową salę zabaw Ame Kids!


  • Kawiarnia
  • Restauracja/Bar
  • WC
  • Parking
  • Dostęp do WiFi
  • Biurko do pracy
  • Zakaz palenia

Skomentuj artykuł< Poprzedni artykułPaddington ClubPaddington Club
Dodano 14.05.2018 10:05

To niezwykłe miejsce z pewnością Was zaskoczy. Klub ten jest niewątpliwie miejscem wielopokoleniowym, dedykowanym zarówno dzieciom jak i dorosłym!

Następny artykuł >Sala Zabaw TęczaSala Zabaw Tęcza
Dodano 21.05.2018 14:03

Sala Zabaw Tęcza to przestrzenna, bajeczna kraina, do której koniecznie musicie trafić ze swoimi dziećmi i odkryć wszystkie jej atrakcje!

Pozwól nam tworzyć dla Ciebie

Sami będąc rodzicami, staramy się przygotowywać dla Ciebie atrakcyjne artykułu pozwalające zorganizować czas z Twoimi pociechami oraz wynajdujemy obiekty turystyczne spełniające wymogi naszych pociech.


Nasz serwis w dużej mierze utrzymuje się z reklam, dlatego:


Jeżeli nie chcesz płacić za przeglądanie treści wyłącz AdBlocka i ciesz się zawartością naszego serwisu Wyłączony
Przeglądaj dalej nasz serwis bez reklam zapisując się na newsletter dzięki któremu otrzymasz jedną reklamę dziennie Rejestruję
Uzyskaj pełny dostęp do treści na okres jednego miesiąca za jedyne 9,99 zł Wybieram