Gdzie jechać?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

Kolorado

Kontakt

tel: 17 771 11 55
e-mail: centrumkolorado@gmail.com
http://www.centrumkolorado.pl/index.php

Adres

Malawa 6, 36-007 Krasne

Opis sali

Jeżeli chcecie sprawić, żeby Wasze dziecko było szczęśliwe, radosne, roześmiane, pogodne i zadowolone to zabierzcie go koniecznie do Kolorado! Ta sala zabaw pozwoli mu na odrobinę zdrowego szaleństwa i pokaże jak w prosty sposób można spędzić fantastycznie czas. Atrakcji tu nie brakuje, na śmiałków czeka ogromny tor przeszkód, który jest nie lada wyzwaniem dla małych akrobatów. Drabinki, sznury, zjeżdżalnie, labirynty i trudne przejścia zapewnią doskonałą zabawę i cenny trening energetyczny.


Nie musicie się martwić o bezpieczeństwo swoich pociech, bowiem ta sala zabaw utrzymana jest w doskonałej czystości, personel zapewnia sprawną obsługę i uczynną pomoc wszystkim chętnym. Gwarancją bezpieczeństwa jest stały monitoring na placu zabaw. Cały wystrój sali to kolory ciepłe, barwne, które już po przekroczeniu progu wprowadzają wszystkich w przyjazną atmosferę. Dzieci, które pasjonują się grami komputerowymi znajdą też coś dla siebie. Sala zabaw zapewnia gry sprawnościowe kreowane rzutnikiem multimedialnym. Nie zabraknie kącika dla najmłodszych gości. Dostosowano w nim zabawki specjalnie dla ich potrzeb. W otoczeniu pluszaków i zabawek poczują się jak w domu.


W tej sali możecie zorganizować swoim małym solenizantom niezapomniane urodziny. Fantastyczne zabawy, malowanie twarzy, wyśmienity poczęstunek na szwedzkim stole, seans bajek i wiele innych niespodzianek czeka na jubilata i jego gości. Dodatkową atrakcją jest zaproszenie “Pluta” - specjalnego samochodu pod swój dom. Ta niespodzianka z pewnością zaskoczy wszystkich wokół. Można będzie się nią przejechać po okolicy lub też urządzić uroczystość w jej środku. Istnieje także możliwość wypożyczenia ogromnej, dmuchanej zjeżdżalni do swojego ogrodu.


Pozwólcie swoim maluchom tym mniejszym i większym na odrobinę przyjemności i spędźcie z nim czas właśnie w Kolorado. Na tym terenie działa również pizzeria oraz kręgielnia, które również umilą czas całej rodzinie.  • Kawiarnia
  • Restauracja/Bar
  • WC
  • Parking
  • Dostęp do WiFi
  • Biurko do pracy
  • Zakaz palenia

Skomentuj artykuł< Poprzedni artykułSala Zabaw TęczaSala Zabaw Tęcza
Dodano 21.05.2018 14:03

Sala Zabaw Tęcza to przestrzenna, bajeczna kraina, do której koniecznie musicie trafić ze swoimi dziećmi i odkryć wszystkie jej atrakcje!

Następny artykuł >Sala zabaw IgraszkaSala zabaw Igraszka
Dodano 28.05.2018 11:39

Igraszka to fantastyczna sala zabaw, w której każde dziecko odnajdzie radość i spędzi miło czas na beztroskiej zabawie...

Pozwól nam tworzyć dla Ciebie

Sami będąc rodzicami, staramy się przygotowywać dla Ciebie atrakcyjne artykułu pozwalające zorganizować czas z Twoimi pociechami oraz wynajdujemy obiekty turystyczne spełniające wymogi naszych pociech.


Nasz serwis w dużej mierze utrzymuje się z reklam, dlatego:


Jeżeli nie chcesz płacić za przeglądanie treści wyłącz AdBlocka i ciesz się zawartością naszego serwisu Wyłączony
Przeglądaj dalej nasz serwis bez reklam zapisując się na newsletter dzięki któremu otrzymasz jedną reklamę dziennie Rejestruję
Uzyskaj pełny dostęp do treści na okres jednego miesiąca za jedyne 9,99 zł Wybieram