Gdzie jechać?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

Lećmy w Kulki!

Kontakt

tel: 888 111 870
e-mail: salazabaw@lecmywkulki.pl
http://www.lecmywkulki.pl/

Adres

ul. Mieszka I 51, 05-230 Kobyłka

Opis sali

Odkrywamy kolejne miejsce pełne niespodzianek dla najmłodszych! Tym razem prezentujemy atrakcje sali zabaw - Lećmy w Kulki w Kobyłce! Jest to przyjazne miejsce zarówno dla dziecka jak i rodzica. Znajduje się tu konstrukcja „małpi gaj”, w której dzieci mogą poskakać na trampolinie, przejść tunelem, zjechać zjeżdżalnią lub zanurzyć się w basenie pełnym kolorowych kulek. Oprócz tego nie zabraknie tu klocków, gier planszowych, układanek, zabawek rozwijających koordynację wzrokowo-ruchową oraz kącików zainteresowań takich jak: kuchnia, sklep, kawiarenka, zabawa piaskiem czy wodą.


Dla najmłodszych pociech została stworzona strefa, gdzie mogą skryć się w domku sensorycznym, wędrować po piankowej wyspie lub przemierzać salę na jeździkach i zwierzakach.


Rodzice będą mogli zaznać chwili odpoczynku w specjalnej strefie przy aromatycznej kawie, herbacie oraz doskonałym cappuccino. Do gorących napojów słodka przekąska gratis!


Lećmy w kulki zapewnia organizację wspaniałych urodzin dla najmłodszych. Animator zadba, aby ten dzień był naprawdę wyjątkowy a solenizant i jego goście zadowoleni.


Nie da się opisać wszystkich atrakcji tej fantastycznej sali zabaw, najlepiej odkryć je samemu i przekonać się jak wiele radości przynosi dzieciom spędzenie tu wolnego czasu.   • Kawiarnia
  • Restauracja/Bar
  • WC
  • Parking
  • Dostęp do WiFi
  • Biurko do pracy
  • Zakaz palenia

Skomentuj artykuł< Poprzedni artykułSala zabaw HokusPokusSala zabaw HokusPokus
Dodano 13.11.2018 15:04

Tym razem prezentujemy Wam czarodziejskie miejsce, w których zakocha się każdy mały gość. Przekraczając próg tej sali zabaw, odkryjecie prawdziwą krai

Następny artykuł >JUMP Heaven WłocławekJUMP Heaven Włocławek
Dodano 14.11.2018 15:13

Sport to zdrowie, wiadomo nie od dziś, ale jeśli idzie on w parze ze śmiechem to już jest idealnie! W JUMP Heaven nie ma miejsca na nudę oraz wymówki!

Pozwól nam tworzyć dla Ciebie

Sami będąc rodzicami, staramy się przygotowywać dla Ciebie atrakcyjne artykułu pozwalające zorganizować czas z Twoimi pociechami oraz wynajdujemy obiekty turystyczne spełniające wymogi naszych pociech.


Nasz serwis w dużej mierze utrzymuje się z reklam, dlatego:


Jeżeli nie chcesz płacić za przeglądanie treści wyłącz AdBlocka i ciesz się zawartością naszego serwisu Wyłączony
Przeglądaj dalej nasz serwis bez reklam zapisując się na newsletter dzięki któremu otrzymasz jedną reklamę dziennie Rejestruję
Uzyskaj pełny dostęp do treści na okres jednego miesiąca za jedyne 9,99 zł Wybieram