Gdzie jechać?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

Sala zabaw Fikołki - Wilanów

Kontakt

tel: 500 200 200 wewn. 4
e-mail: wilanow@fikolki.pl
http://fikolki.pl/

Adres

Al. Rzeczypospolitej 14, 02-972 Warszawa

Opis sali

Mottem tego wspaniałego miejsca jest rozwój i zabawa. Znajduje się tu kilkanaście atrakcji, wśród nich są: dwutorową, falowaną zjeżdżalnię, pajęczynę spidermena, basen z piłkami, boisko do piłki nożnej, zjeżdżalnie tubową, tyrolkę, czyli zjazd na linie, zjeżdżalnię typu donut glider, czyli zjazd w pontonach, tor przeszkód i labirynt, kącik malucha, automat z popcornem, sklep z zabawkami, grami i książkami oraz ekrany multimedialne do nauki i zabawy.


Dodatkowo organizowane są tu zajęcia plastyczne, muzyczne i sportowe: zajęcia ogólnorozwojowe dla najmłodszych: zabawy w plenerze, letnie i zimowe półkolonie, imprezy tematyczne, m.in. Dni Dziecka, Mikołajki oraz święta. Bezpieczeństwo tej sali zostało potwierdzone przez Centrum Kontroli Placów Zabaw.


Możecie w tej kolorowej bawialni zapewnić swoim dzieciom niezapomniane urodziny. Do Waszej dyspozycji zostają trzy sale wyposażone w telewizory, na których goście mogą obejrzeć film, bajkę lub prezentację zdjęć jubilata. Profesjonalni animatorzy umilą każdą taką uroczystość, poprzez organizację zabaw i czuwanie nad bezpieczeństwem dzieci. Nie zabraknie balonów, konfetti i tortu, którym solenizant podzieli się z kolegami i koleżankami oraz rodziną. Jeżeli macie specjalne życzenie, aby impreza była tematyczna, również możecie to zgłosić.


Co ciekawe, Science Store Toys to sklepik sąsiadujący z Fikołkami, w którym można zgłosić listę prezentów. W ten sposób solenizant z pewnością będzie zadowolony, gdyż prezenty nie będą się powtarzać.


  • Kawiarnia
  • Restauracja/Bar
  • WC
  • Parking
  • Dostęp do WiFi
  • Biurko do pracy
  • Zakaz palenia

Skomentuj artykuł< Poprzedni artykułWarmiolandia Mądre KlockiWarmiolandia Mądre Klocki
Dodano 09.04.2018 12:15

Centrum to gwarantuje kreatywną, rodzinną rozrywkę, rozwijającą twórcze myślenie przestrzenne, logikę, wyobraźnię i koncentrację.

Następny artykuł >Sala zabaw Fikołki - CH ArkadiaSala zabaw Fikołki - CH Arkadia
Dodano 09.04.2018 14:35

Jest tu szeroka lista atrakcji, które rozweselą niejednego malucha!

Pozwól nam tworzyć dla Ciebie

Sami będąc rodzicami, staramy się przygotowywać dla Ciebie atrakcyjne artykułu pozwalające zorganizować czas z Twoimi pociechami oraz wynajdujemy obiekty turystyczne spełniające wymogi naszych pociech.


Nasz serwis w dużej mierze utrzymuje się z reklam, dlatego:


Jeżeli nie chcesz płacić za przeglądanie treści wyłącz AdBlocka i ciesz się zawartością naszego serwisu Wyłączony
Przeglądaj dalej nasz serwis bez reklam zapisując się na newsletter dzięki któremu otrzymasz jedną reklamę dziennie Rejestruję
Uzyskaj pełny dostęp do treści na okres jednego miesiąca za jedyne 9,99 zł Wybieram