Gdzie jechać?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

Leopark Bielsko-Biała

Kontakt

tel: 518 205 600
e-mail: bielsko@leopark.pl
http://www.leopark.pl/

Adres

ul. Mostowa 2, 43-300 Bielsko-Biała

Opis sali

Znajduje się w Galerii Sfera i słynie z niezwykłych helikopterów napędzanych siłą mięśni, gigantycznych zjeżdżalni, torów kartingowych, trampolin oraz labiryntów z przeszkodami. Jest to największe w tej części Polski centrum zabaw dla dzieci. Zajmuje powierzchnię niemal 900 mkw., na której umieszczono szereg atrakcji. Leopark bazuje na europejskim systemie zapewnienia rozrywki oraz posiada urządzenia najwyższej jakości. Wasze dzieci mogą czuć się tu bezpiecznie.


Dla najmłodszych przygotowano specjalną, bezpieczną strefę malucha, wyposażoną w zjeżdżalnię, basen z piłkami oraz miękkie zabawki. Place zabaw marki Leopark słyną z doskonałych projektów i przestrzeni tworzonej z myślą o wspólnej rodzinnej zabawie oraz dostarczaniu radości małym gościom. Każde dziecko po uiszczeniu jednorazowej opłaty, może korzystać z atrakcji przez cały dzień lub wrócić tutaj po kilku godzinach. Wraz z biletem wstępu, najmłodsi otrzymują kluczyk do drewnianych szafek, a gdy tylko zostawią w nich swoje rzeczy, zaczyna się prawdziwa zabawa.


Leopark to idealna alternatywa gier komputerowych i telewizora. Takie oderwanie dzieci od codzienności i aktywne spędzenie wolnego czasu jest naprawdę doskonałym pomysłem. Oprócz fantastycznej zabawy najmłodsi uczą się pokonywać słabości, podejmować decyzję, nawiązują nowe znajomości, ćwiczą zręczność i zwinność oraz co bardzo ważne - tryskają radością, a wszyscy wiemy, że śmiech to zdrowie!


W Leoparku można zorganizować niezapomniane przyjęcie urodzinowe, z którego solenizant i jego goście wyjdą zachwyceni. Animatorzy zadbają o bezpieczeństwo i uśmiech na twarzach dzieci.


Rodzice i opiekunowie mogą miło spędzić czas w strefie kawiarnianej – gdy dzieci bawią się w najlepsze lub oddać się zakupowemu szaleństwu. Nie musicie się spieszyć chodzą po galerii, Wasze pociechy z pewnością nie będą się nudzić i to raczej Wy będziecie musieli jeszcze na nie czekać ;)
  • Kawiarnia
  • Restauracja/Bar
  • WC
  • Parking
  • Dostęp do WiFi
  • Biurko do pracy
  • Zakaz palenia

Skomentuj artykuł< Poprzedni artykułLeopark RzgówLeopark Rzgów
Dodano 07.05.2018 13:52

Sala zabaw zajmuje powierzchnię 550 mkw, w której znajdziecie m.in. basen z piłeczkami, trampoliny, labirynt, gigantyczną zjeżdżalnie, fontannę oraz a

Następny artykuł >Leopark PoznańLeopark Poznań
Dodano 07.05.2018 15:05

Z pewnością zachwyci Was stylowy wystrój, pozbawiony krzykliwych kolorów, wykorzystanie wzoru szachownicy, zegarów i kadzi browarniczych - te dzieci,

Pozwól nam tworzyć dla Ciebie

Sami będąc rodzicami, staramy się przygotowywać dla Ciebie atrakcyjne artykułu pozwalające zorganizować czas z Twoimi pociechami oraz wynajdujemy obiekty turystyczne spełniające wymogi naszych pociech.


Nasz serwis w dużej mierze utrzymuje się z reklam, dlatego:


Jeżeli nie chcesz płacić za przeglądanie treści wyłącz AdBlocka i ciesz się zawartością naszego serwisu Wyłączony
Przeglądaj dalej nasz serwis bez reklam zapisując się na newsletter dzięki któremu otrzymasz jedną reklamę dziennie Rejestruję
Uzyskaj pełny dostęp do treści na okres jednego miesiąca za jedyne 9,99 zł Wybieram