Gdzie jechać?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

Mini Club

Kontakt

tel: 782 200 003
e-mail: nowytarg@miniclub.pl
http://www.nowytarg.miniclub.pl/

Adres

ul. Rynek 2, 34-400 Nowy Targ

Opis sali

Odsłaniamy kolejne miejsce dające ogrom radości dzieciakom i chwilę spokoju ich rodzicom. To prawdziwa innowacyjna kraina rozrywki i zabawy kryjąca wiele atrakcji, takich jak: zjeżdżalnie, baseny z piłkami, labirynty, wielopoziomowe konstrukcje oraz przeróżne zabawki. Na przestrzeni 300 m2 najmłodsi mogą czuć się bezpiecznie  pod okiem animatorów i przedszkolanek. Open space daje przestrzeń, możliwości, funkcjonalność i niepowtarzalną atmosferę już od przekroczenia progu.


Urodziny w Mini Club to ciekawy czas przepełniony animacjami, co jest kluczowe przy każdej imprezie urodzinowej. Dzieci na ten dzień czekają cały rok. Tutaj mogą spełnić się ich marzenia o fantastycznej organizacji tak ważnego święta, którą zapamiętają wszyscy mali goście.


Mieści się tu klimatyczna kawiarenka Mini Cafe serwująca zdrowe przekąski, aromatyczne kawy, smakowite ciasta prosto z najlepszej pracowni cukierniczej w Nowym Targu. Znajduje się ona na środku sali zabaw, przez co rodzice mogą być blisko swoich pociech, które fantastycznie się bawią. Dostępne jest tu również Wi Fi.


Mini Club zaprasza wszystkich małych i dużych uczestników do odkrycia tego, co kryje ta wspaniała sala zabaw.  • Kawiarnia
  • Restauracja/Bar
  • WC
  • Parking
  • Dostęp do WiFi
  • Biurko do pracy
  • Zakaz palenia

Skomentuj artykuł< Poprzedni artykułSTUDIO KIDS - Centrum Rodzinnej RozrywkiSTUDIO KIDS - Centrum Rodzinnej Rozrywki
Dodano 01.10.2018 15:38

STUDIO KIDS to najnowocześniejsze Centrum Rodzinnej Rozrywki w województwie opolskim! Od września 2018 jeszcze większe i jeszcze bogatsze! Teraz to po

Następny artykuł >Centrum Rozrywki GuliwerCentrum Rozrywki Guliwer
Dodano 13.11.2018 14:00

Guliwer jest edukacyjno-rozrywkowym placem zabaw dla dzieci. Tutaj można wspaniale spędzić popołudnie z całą swoją rodziną!

Pozwól nam tworzyć dla Ciebie

Sami będąc rodzicami, staramy się przygotowywać dla Ciebie atrakcyjne artykułu pozwalające zorganizować czas z Twoimi pociechami oraz wynajdujemy obiekty turystyczne spełniające wymogi naszych pociech.


Nasz serwis w dużej mierze utrzymuje się z reklam, dlatego:


Jeżeli nie chcesz płacić za przeglądanie treści wyłącz AdBlocka i ciesz się zawartością naszego serwisu Wyłączony
Przeglądaj dalej nasz serwis bez reklam zapisując się na newsletter dzięki któremu otrzymasz jedną reklamę dziennie Rejestruję
Uzyskaj pełny dostęp do treści na okres jednego miesiąca za jedyne 9,99 zł Wybieram